App Store Google Play

Прощальний акорд: в свої останні дні Бондаренко віддав за амбулаторію 9 мільйонів юристу Олійника

17.12.2020 18:00
Прощальний акорд: в свої останні дні Бондаренко віддав за амбулаторію 9 мільйонів юристу Олійника

Департамент капітального будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації 3 грудня повідомило про намір укласти договір з ТОВ «Всебуд 4» щодо будівництва амбулаторії за 8,76 млн грн. Про це написала Олена Скобцева у «Інформатор. Гроші» з посиланням на «Прозорро».

До кінця 2021 року фірма повинна збудувати амбулаторію на 1 лікаря без житла в селі Хутірське Петриківського району Дніпропетровської області.

У конкурсі взяли участь дві фірми: ТОВ «Будівельна компанія Дорпроект Буд» та «Всебуд 4». Найвигіднішою була пропозиція останньої – 8,76 млн грн. Зараз компанія «Всебуд 4» чекає на підписання договору.

ТОВ «Всебуд 4» зареєстрували в Дніпрі 11 років тому. До кінця 2019 р засновниками фірми були керівник Володимир Смеля та Людмила Школьна. Рік тому до складу засновників «Всебуд 4» увійшов Олексій Зосименко.

Олексій Зосименко – адвокат і є одним із засновників і директором фірми ТОВ «Юстус-Консалтинг» і адвокатського об’єднання «Юстус». Останню компанію в своїх деклараціях вказував голова Дніпропетровської облради попереднього скликання Святослав Олійник (декларації можна подивитися тут і тут). Крім цього, разом з Олійником, Зосименко зареєстрований як бенефіціар ТОВ «Українські медіа системи».

Зосименко був головою центральної ради політичної партії «За майбутнє» і головою Дніпропетровського обласного філіалу. Святослав Олійник був головою цієї партії, коли вона називалась «Україна майбутнього». Наразі ПП «За майбутнє» очолює людина бізнесмена Ігоря Коломойського, нардеп Ігор Палиця.

Крім цього, Олексій Зосименко керує благодійним фондом «Гуманітарний рух Святослава Олійника Культурна столиця». Також, коли Олійник був нардепом, то Зосименко був його помічником.

З новим засновником фірма «Всебуд 4» виграла тендерів на 73,5 млн грн.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...