App Store Google Play

У Дніпрі чистять зливову каналізацію

05.12.2020 16:00
У Дніпрі чистять зливову каналізацію

У Дніпрі проводяться планові чистки зливної каналізації. У ній знаходять пластикові пляшки, посуд, покришки, дошки, які засмічують каналізацію і погіршують її роботу, передає Дніпроград з посиланням на пресслужбу міської ради.

Тракторист Ігор Похилий працює у КП «Гідроспоруди» вже 18 років, розповідає: за цей час чимало незвичного побачив у колекторах. Крім того, дуже радіє, що з оновленою технікою працювати стало комфортніше, ніж коли він почав працювати у комунальному підприємстві.

«Раніше техніка була стара, працювали вручну, чистили ливнівки лопатами та відрами, які витягали мотузками. Зараз, з новою технікою, процес значно пришвидшився. Раніше хлопці могли дуже довго довбати ломом увесь той бруд. Зараз на один дощоприймач ми витрачаємо десь 15 хвилин, якщо всередині немає «сюрпризів». Як воно усе туди потрапляє – нам самим цікаво», – розповідає пан Ігор. Він разом з колегами зараз працює над очищенням зливової каналізації на вул. Шмідта. Це планові роботи, які проводяться щороку для підготовки міста до зими.

«Роботи по вулиці Шмідта закінчимо до кінця тижня. Вулиця має великий кут нахилу, тож дощоприймачі часто забиваються листям та побутовим сміттям. Загалом у центральній частині міста працює 6 бригад, три з них очищують безпосередньо дощоприймачі, а три бригади промивають дощоприймальні колодязі», – наголошує головний інженер КП «Гідроспоруди» Андрій Олефіренко.

Як каже головний спеціаліст відділу забезпечення діяльності міського голови та його заступників Антон Андрієнко, планові роботи з очищення зливової каналізації в рамках підготовки до зими не менш важливі, ніж ті, що проводяться навесні. 

«Коли йде рясний сніг, дороги обробляються протиожеледними засобами – сніг потрапляє до дощоприймачів. Завдяки цього взимку на дорогах немає калюж та ожеледиці. Але при цьому хочеться звернутися до мешканців нашого міста й нагадати, що колектори – це не сміттєвий бак і не можна викидати туди сміття. Через нього дощоприймачі забиваються і перестають працювати належним чином», – додав Антон Андрієнко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...