App Store Google Play

Чергова серія судилища над Денисенком закінчилась черговим правовим нігілізмом

03.12.2020 22:00
Чергова серія судилища над Денисенком закінчилась черговим правовим нігілізмом

3 грудня в Індурстріальному суді Дніпра відбулось чергове судове засідання в сфабрикованій проти Андрія Денисенка справі. Суддя Ісаєва розглядала скаргу захисту щодо скасування незаконної підозри координатору Руху опору капітуляції. Про це повідолмляє Дніпроград з посиланням на Медіапростір.

Прокурор готував клопотання про примусовий привід Андрія Денисенка до суду, але Андрій сам з'явився до зали суду, після одужання від коронавірусу, чим зламав плани прокурора по маніпуляціях на цій темі.

"Сьогодні злісно «ухилявся від слідства» в Індустріальному суді Дніпра. А точніше - прибув особисто, щоби подивитися в очі слідчій судді, прокурорам і слідакам, які у мене за спиною тихцем наваяли рішень про доправлення мене в цей самий суд примусовим приводом для обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. І заодно - подав заяву, що ось він я - судіть досхочу, яка по закону автоматично скасовує як добровільно виконану цю садо-мазо забаганку органів", - прокоментував свої дії Андрій Денисенко.

Захист наводив очевидні аргументи щодо скасування підозри: єдиний доказ про начебто нанесення тілесних ушкоджень Андрієм поліцейському - це довідка, дата та прізвище в якій написані іншою пастою та почерком. Серед свідків в матеріалах справи - лише інші поліцейські, які є заангажовані, бо самі наносили тілесні ушкодження учасникам мирної акції проти Зеленського в Дніпрі. Також на суді були вивчені відео-докази, які доводили, що насилля було саме з боку правоохоронців. 

Водночас адвокат Денисенка Дар'я Кияненко наголосила на очевидній політичній вмотивованості справи: слідчі дії активізовувались в пік передвиборчої кампанії та зараз, перед установчою сесією облради. Півтора місяці  слідчі не вели ніяких активних дій. Також слідчі ухиляються від будь-якої комунікації з стороною захисту, а також від розгляду їх звернень та клопотань. 

Незважаючи на доводи, суддя Ісаєва відмовила захисту в задоволенні скарги.

Були й показові чергові маніпуляції від прокурора: на судовому засіданні він заявив суду, що наразі кримінальне провадження зупинено. Але коли суд вирушив до нарадчої кімнати, то влаштував показове вручення повідомлення про перекваліфікування підозри - не пред'явивши при цьому постанови про відновлення кримінального провадження.

Ці незаконні маніпуляції покликані лише перешкодити участі Андрія Денисенка в  установчій сесії Дніпропетровської обласної ради.

Раніше повідомлялося, що осередок "Європейської солідарності" у Дніпрі підтримав Андрія Денисенка у боротьбі проти представників влади, зокрема, облради.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...