App Store Google Play

Стало відомо, кого Борис Філатов бачить своїми заступниками

02.12.2020 12:00
Стало відомо, кого Борис Філатов бачить своїми заступниками

Згідно з проектом рішення Дніпровської міськради від 1 грудня 2020 року «Про затвердження заступників міського голови та керуючого справами виконавчого комітету міської ради», у мера Дніпра Бориса Філатова буде 6 заступників, місце 7-го поки вакантне, передає Дніпроград з посиланням на проект рішення.

Заступниками місього голови стануть:

- Бабський Андрій Анатолійович - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів, директором департаменту охорони здоров’я населення Дніпровської міської ради.

- Лисенко Михайло Олександрович - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів, директором департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради.

- Міллер Володимир Володимирович - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів, директором департаменту економіки, фінансів та міського бюджету Дніпровської міської ради.

- Маньковський Леонід Костянтинович - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів щодо правоохоронної діяльності.

- Підлубний Едуард Станіславович - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів, директором департаменту соціальної політики Дніпровської міської ради.

- Сидоренко Олександр Миколаєвич - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів щодо інформаційної діяльності.

До того ж, Кучеренко Анастасія Вадимівна стане керуючою справами виконкому - директором департаменту забезпечення діяльності виконавчих органів Дніпровської міської ради.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...