App Store Google Play

Продовжується тиск на родину адвоката Андрія Денисенка

02.12.2020 22:00
Продовжується тиск на родину адвоката Андрія Денисенка

В Індустріальному районному суді тривають засідання по кримінальному провадженню щодо Кияненка І. М., чоловіка адвокатки Дар'ї Кияненко, що захищає інтереси Андрія Денисенка та ГО "ЦСТ "Інфопростір" у справі по громадському хабу Mediaprostir.

Суддею Слюсар розглядається наразі клопотання адвокатки щодо скасування підозри. 

А саме сьогодні 2.12.2020 розглядалося клопотання про відвід процесуального керівника - прокурора Дніпропетровської місцевої прокуратури  номер 1 Чабаненко Т.В. 

Захисту стала очевидною протиправність дій правоохоронців на чолі з прокурором Чабаненко, як процесуальним керівником, після витребування витягу про рух справи з ЄРДР.

Відвід заявила сторона захисту у зв'язку із безліччю свавільних порушень вимог КПК України та Конституції України при оформленні процесуальних документів, які прямо забороняються ст. 214. ч. 2 та 3 КПК. 

Процесуальному керівникові прокурору Чабаненко було відомо щодо фактів порушень, але вона лише санкціонувала беззаконня. 

Тож захист подав клопотання про відвід прокурора як особи, що вкотре проявляє упередженість, грубо порушуючи приписи чинного кримінального процесуального законодавства! 

Але суддя Слюсар не задовольнила клопотання сторони захисту. Звісно ж зауваживши, що ухвала оскарженню не підлягає, суддя в черговий раз ухвалила відмову. 

Mediaprostir й надалі буде тримати вас в курсі подій! 

Нагадаємо, на адвокатку Андрія Денисенка Дар'ю Кияненко, що захищає також інтереси ГО "ЦСТ "Інфопростір" у справі по громадському хабу Mediaprostir, зчиняється тиск з боку правоохоронних органів. Поліція порушила справу проти її чоловіка, притягуючи завідомо невинного до кримінальної відповідальності. Цим відверто натякаючи Кияненко про доцільність завершення захисту патріотів. 

Тільки завдяки суспільному резонансу та висвітленню справи у ЗМІ суду не вдається по-тихому вирішити справу на користь сторони обвинувачення. 

Попереду - важкий шлях у боротьбі за правду й справедливість. Слідкуйте за подіями!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...