App Store Google Play

Програми співфінансування "Бюджету участі" у Дніпрі будуть розширюватися

30.11.2020 19:00
Програми співфінансування "Бюджету участі" у Дніпрі будуть розширюватися

Дніпро - в українській трійці лідерів за масштабністю партиципаторного фінансування. Місто продовжує створювати комплексні умови для самоорганізованих громадян, котрі хочуть покращувати свої мікрорайони, вулиці і двори. Про це повідомляє пресслужба міськради, передає Дніпроград.

Цього року у «Бюджету участі» найвищі показники за чотири роки існування проєкту – 310 авторів подали 543 розробки. Програми співфінансування будуть розширюватися. На цьому міський голова Дніпра Борис Філатов наголосив під час прес-конференції 30 листопада. Цього ж дня відбудеться і церемонія нагородження переможців п’ятого етапу «Бюджету участі».

«Для новообраної міської влади питання, пов’язані з «Бюджетом участі» будуть пріоритетними. Адже це – чудова програма, що дозволяє самоорганізуватися нашим громадянам і комунікувати територіальній громаді з міською владою щодо питань благоустрою та розвитку Дніпра. Ми розвиватимемо цю ініціативу і надалі. Зокрема, спрямовуючи додаткове фінансування», - заявив Борис Філатов. Мер Дніпра також нагадав, що через цьогорічне подовження голосування за проєкти п'ятого етапу фінансування «Бюджету участі» збільшили на 7 млн. грн. – давши можливість реалізувати в наступному році всі проєкти, які стали переможцями.

Переможцем 2020 року став 101 автор загалом 152 проєктів. Це – 26 великих і 126 малих ініціатив. Для їх реалізації на наступний рік передбачено 48 млн. грн. Це майже в п'ять разів більше, ніж було на першому етапі програми.

Наймолодший автор і переможець V етапу «Бюджету участі» - 16-річний Михайло Ігнатенко з проєктом для тренування збірної команди спортсменів міста зі спортивного туризму. «Це гідний приклад того, що молодь можна і потрібно залучати до участі у житті міста. Молодь теж може багато чого порадити», - прокоментував Борис Філатов.

За словами директорки департаменту інноваційного розвитку Юлії Павлюк, нині «Бюджет участі» є найбільш популярною міською програмою. За весь час його існування 1172 автори подали 1 812 проєктів. За загальний період голосування платформу «Громадський проєкт» відвідало понад 588 тис. людей, а це – більше половини населення міста.

Цього року до загальноміського голосування долучилися 111,3 тис. дніпрян (більше 11% населення). Вони віддали за проекти 401,5 тис. голосів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...