App Store Google Play

Мене хочуть оголосити в розшук, але у них не вийде! – Андрій Денисенко

30.11.2020 18:00
Мене хочуть оголосити в розшук, але у них не вийде! – Андрій Денисенко

Народний депутат восьмого скликання, лідер Руху опору капітуляції Січеславщини Андрій Денисенко прокоментував новий поворот у сфабрикованій проти нього політичній справі. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку політика у соціальній мережі.

Мотив слідчих, яких над справою працює одразу тринадцятеро, за словами Денисенка, простий – не допустити його участі в першій установчій сесії Дніпропетровської обласної ради нового скликання, до складу якої він обрався 25 жовтня по Шевченківському і Центральному районах Дніпра.

«Сьогодні дізнався, що мене хочуть подати у розшук - щоби не допустити моєї участі в першій сесії Дніпропетровської облради. Мова про сфабриковане кримінальне провадження щодо начебто побиття мною поліцейського, відкрите після серпневого візиту Зе до Дніпра.

Тоді його охорона під час акції Руху Опору Капітуляції у нього ж на очах побила двох дівчат, зламавши одній з них ребро, і владі треба було хоч якось перевести стрілки, попутно пробуючи вимкнути мене із виборчого процесу», - повідомив читачам своєї сторінки Денисенко.

Втім, за словами політика, тиск на правоохоронців з боку поки ще голови обласної ради Олійника не спрацював досі, не спрацює і цього разу.

«Суд не пішов на відверту сваволю, мене не закрили на домашній арешт, їм не вдалося зам‘яти справу про побиття, всією країною прокотився флеш-моб #зустрінь_реЗедента, а я став депутатом облради від ЄС. Тепер фантазія слідчих спрямована на те, щоби оголосити мене у розшук і перешкодити таким чином взяти участь у першій сесії нової облради, де у зелених ніяк не клеїться коаліція, з під Олійника упливає крісло голови і на вагу золота кожен голос. Сьогодні я зареєстрував чергове звернення на маячню слідчих, зробив селфі на фоні їхнього обласного управління і хочу всіх вас запевнити, що хрін у них пройде цей номер. Янучари теж оголошували мене в розшук - за місяць до їхнього кінця», - наголосив Андрій Денисенко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...