App Store Google Play

В Україні презентували результати дослідження щодо вуличних домагань

28.11.2020 08:00
В Україні презентували результати дослідження щодо вуличних домагань

В Україні презентували результати дослідження щодо вуличних домагань та ставлення до нього. Дослідження проводили у тому числі у Дніпрі, передає Дніпроград з посиланням на презентацію дослідження.

27 листопада UNFPA Україна, Фонд ООН у галузі народонаселення спільно із партнерами представив фотопроєкт #Небезмежність, та перше соціологічне дослідження щодо стріт-харасменту в Україні.

«Сексуальні домагання у громадських місцях є ще одним проявом гендерно зумовленого насильства. Примітно, що проблеми домашнього насильство і сексуальних домагань на вулиці досить схожі – їх прояви часто сприймаються як норма, а свідки не знають чи не наважаються допомогти. Тому цим проєктом ми прагнемо не тільки привернути увагу до цієї проблеми, але й підвищити рівень розпізнавання та розповісти як діяти», – розповідає Павло Замостьян, заступник Представника Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні.

В Україні 42% жінок і 15% чоловіків зазнавали сексуальних домагань протягом життя мінімум один раз. Це менше, ніж в країнах Європи, але експерти пов'язують це з тим, що в Україні нижче рівень обізнанності щодо того, що ж є домаганнями.

До того ж, українці вважають, що в їхніх містах не достатньо говорять про харасмент на вулицях. Наприклад, 59% дніпрян вважають, що у місті говорять про непримустимість домагань менше, ніж потрібно.

 

 

Питали у дніпрян і про реакцію на такі дії. Серед тих, хто зазнав домагань в присутності свідка, спитали, що той/та зробили. 100% дніпрян відповіли, що кривднику сказали зупинитися, 52% - що почали сперечатися з кривдником. Поліцію не викликали у жодному випадку, згідно з результатами опитування.

 

 

Нагадаємо, в Україні триває кампанія "16 днів протидії насильству". Зокрема, представництво ООН в Україні презентувало діджитал-виставу з цієї тематики.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...