App Store Google Play

Зеленський нікому не цікавий, як політичний труп, - Андрій Денисенко

27.11.2020 08:00
Зеленський нікому не цікавий, як політичний труп, - Андрій Денисенко

Координатор Руху опору капітуляції жорстко розкритикував параноїдальні заходи безпеки під час візиту президента Зеленського до Дніпра 26 листопада. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку РОК у соціальній мережі.

"Сьогодні, після нищівного розгрому зелені на місцевих виборах, до якого Січеславській РОК і я особисто доклали чималих зусиль, - його візит до Дніпра та і сам Зе, якого охороняють сотні силовиків і який за звичкою пересувається по місту перебіжками, перекриваючи фурами дороги - нецікавий нікому, крім купки чиновників, які зазирають у дупу кожному, хто посідає крісло на Банковій. Нецікавий для розмови, для питань і навіть просто для протесту. Як нецікавий політичний труп потерпілого, котрий порівнював Україну з проституткою, людину, яка вшановувала пам‘ять жертв геноциду 32-33 років, називав «сеньор Голодомор», а сам під час новітньої чуми розікрав фонд боротьби з епідемією, закатавши в асфальт життя тисяч українців і рештки свого імені. Як нецікаве самозакохане ніщо, чиї дні уже полічено навіть його оточенням", - так прокоментував Денисенко безпрецедентні заходи безпеки з перекриттям центральних вулиць Дніпра вантажівками та забороною наближатися до офіційних осіб навіть зареєстрованим журналітстам.

Такі заходи безпеки у Дніпрі продиктовані нічим іншим, як пам'яттю про попередній візит Зеленського до Дніпра. Тоді місцеві активністи лише хотіли поставити гаранту кілька питань, але той вперто тікав від громадян. Натомість охорона гаранта і перевдягнуті в цивільне місцеві поліцейські проявили необгрунтовану жорстокість, відгамселивши кількох активістів і зламавши ребро одній з учасниць заходу.

"Рівно три місяці тому активісти РОКу ганяли Зе по всьому Дніпру, щоби висловити йому своє обурення великим крадівництвом, смертю Журавля і державною зрадою у справі вагнерівців. А воно ховалося і бігало, змінюючи маршрути, час і місця перебування, влаштувавши нам цілий квест. Тоді його охорона спільно з підручними виродка і запроданця Богоноса побила двох дівчат, зламавши одній із них ребро на очах у Зе, а воно дивилося на це і мовчало", - нагадав про ті події Андрій Денисенко.

Єдиним наслідком жорстокого поводження посіпак Зеленського стало кримінальне провадження проти самого Денисенка, якого таким чином намагалися вимкнути із політичного процесу.

Втім, кримінальне провадження за начебто побиття поліцейського, за словами самого політика, вже розпадається в суді на гнилі шматки.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...