App Store Google Play

Під час робочої поїздки до Кривого Рогу президент побажав перемоги кандидату від «Слуги народу»

27.11.2020 12:30
Під час робочої поїздки до Кривого Рогу президент побажав перемоги кандидату від «Слуги народу»

Під час екологічної наради у Кривому Розі президент України Володимир Зеленський висловив підтримку кандидату на посаду Криворізького міського голови від «Слуги народу» Дмитру Шевчику. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на ОПОРУ.

Президент Володимир Зеленський в ході робочої поїздки до Дніпропетровської області відвідав похорон генерального директора КБ «Південне» Олександра Дегтярьова та ознайомився з ходом будівництва Південного обходу міста Дніпра.

У другій половині дня він відвідав нараду в Кривому Розі, присвячену екологічним проблемам та перспективам розвитку міста.  Там він зробив заяву щодо виборів у Кривому Розі.

«Я не можу агітувати за будь-якого мера. Висновки роблять, мені здається, самі люди. І зроблять. Мені здається, єдине - дуже важливо, щоб центральна влада з місцевою владою працювали разом. Тоді немає ніяких суперечок, і всі хочуть просто зробити сучасне місто, хоч і непросто це зробити», - сказав Володимир Зеленський.

Але пізніше до наради через відеозв’язок приєднався кандидат на посаду Криворізького міського голови Дмитро Шевчик, який балотується від осередку партії «Слуга Народу». Відео опубліковане на офіційній сторінці у Facebook Офісу Президента України.

Шевчик повідомив, що знаходиться на самоізоляції через хворобу, але члени його команди покажуть президенту план розвитку міста. «Дякую вам велике за вашу особисту участь і підтримку. Я впевнений, що вже найближчим часом мешканці нашого міста оберуть розвиток нашого рідного міста», - сказав Дмитро Шевчик.

В свою чергу Володимир Зеленський побажав йому одужання та перемоги. «Ви одужуйте, і, можливо з вашою перемогою нам вдасться, що видужає місто», - резюмував президент. Після цього на нараді продовжили обговорювати стан екології в Кривому Розі.

ОПОРА  раніше повідомляла, що 26 серпня у Дніпрі Володимир Зеленський представляв кандидатів на посаду міських голів Дніпра та Кривого Рогу від партії «Слуга народу». 6 грудня у Кривому Розі відбудеться повторне голосування, виборці обиратимуть між Дмитром Шевчиком («Слуга Народу») та Костянтином Павловим («Опозиційна платформа – За життя»).

Згідно з статтею  212-10 КУпАП проведення передвиборної агітації, агітації з референдуму особою, участь якої в агітації заборонена законом, проведення агітації поза строками, встановленими законом, чи в місцях, що заборонені законом, проведення агітації у формах та засобами, що суперечать Конституції або законам України, або інше порушення встановлених законом обмежень щодо ведення агітації, крім випадків, передбачених частиною другою цієї статті, статтями 212-9, 212-13 та 212-14 цього Кодексу, - тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від двохсот до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...