App Store Google Play

Філатов прийняв присягу на першій сесії Дніпровської міськради VIII скликання

27.11.2020 15:30
Філатов прийняв присягу на першій сесії Дніпровської міськради VIII скликання

27 листопада відбулась перша (установча) сесія Дніпровської міської ради Дніпровського району Дніпропетровської області VIII скликання. Про це йдеться у пресслужбі відомства,передає Дніпроград.

Засідання сесії відкрив голова Дніпровської міської виборчої комісії Олександр Саленко, який оголосив список зареєстрованих депутатів та вручив посвідчення міського голови Борису Філатову.

Сесійну залу відвідав і голова Громадської ради Дніпра Геннадій Корбан.

"Два місяці тому з'явилася партія «Пропозиція». А сьогодні це політсила, під прапорами якої переобиралися і вибралися багато гідних людей. Зараз партії міряються один з одним кількістю мандатів, але ніхто ніколи не рахував кількість голосів. Тим часом, я не сумніваюся, що саме міста будуть визначати майбутнє країни. Партія Пропозиція виграла найбільшу кількість мерів обласних центрів України. Філатов знову при владі. Залізне крісло на мосту пам'ятаєте? Колюче з арматури. Символ децентралізації і протистояння центральних і регіональних влад", - зазначив Геннадій Корбан.

Борис Філатов наголосив, що новий депутатський корпус повинен якомога швидше сформувати депутатські комісії та розпочати підготовку муніципального бюджету на 2021 рік. Мерія відкрита до конструктивного діалогу і готова йти назустріч побажанням містян.

Міський голова також окреслив перспективні напрямки роботи на найближчі періоди. Так, за його словами, місцеве самоврядування буде розширюватися. Системне оновлення та залучення нових людей чекає і склад громадської, педагогічної, батьківської та молодіжної рад при міському голові:

"Для того, щоб у них були широко представлені усі можливі середовища – від релігійних до професійних і національних діаспор".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...