App Store Google Play

В’їзд на Південний міст у Дніпрі облаштовують сучасним LED-освітленням

26.11.2020 21:30
В’їзд на Південний міст у Дніпрі облаштовують сучасним LED-освітленням

У Дніпрі на в’їзді на Південний міст зі сторони вул. Яснополянської модернізують мережі зовнішнього освітлення. Бригади комунального підприємства «Міськсвітло» замінюють натрієві на сучасні енергоощадні LED-світильники.

За словами начальника дільниці ремонту КП «Міськсвітло» Миколи Полончука, на вулиці Яснополянській ще у жовтні зробили нове зовнішнє освітлення. Там встановили 45 нових кронштейнів, 45 світлодіодних (LED) світильників, улаштували 1 450 метрів самонесного ізольованого проводу. LED-світильники також встановлені і на самому мосту.

«Ця ділянка в’їзду на Південний міст залишалася ще з натрієвими світильниками, термін експлуатації яких вже вичерпаний. Тому, щоб не було перепадів між освітленням, яке заважає водіям, прийнято рішення зробити і цю ділянку, щоб вулиця Яснополянська, в’їзд на міст і безпосередньо сама переправа були з LED-освітленням. Зокрема, тут монтуємо 60 світлодіодних світильників. Серед основних їхніх переваг – енергоощадність та більш тривалий термін експлуатації. Роботи плануємо закінчити вже сьогодні», - розповів Микола Полончук.

Зі свого боку, головний спеціаліст відділу забезпечення діяльності міського голови та його заступників Антон Андрієнко зазначив: «Дійсно, цю ділянку з натрієвим освітленням слід було робити, оскільки досить великі були перепади між вул. Яснополянською з LED-освітленням. Тож для безпеки дорожнього руху та комфорту водіїв його робимо і на в’їзді на Південний міст. Світлодіодні світильники активно використовуємо під час модернізації зовнішнього освітлення. Вони віддають більше світла, а також споживають вдвічі менше електроенергії. Загалом за останні п’ять років у Дніпрі вже майже 95% вулиць та проїздів освітлені, у тому числі й ті вулиці, де освітлення взагалі ніколи не було. Завдяки цьому показники безпеки і травматизму значно покращилися».

Водій Олександр Іванчук схвалює модернізацію зовнішнього освітлення в’їзду на Південний міст: «Звісно, це добре. Світлодіодні світильники встановлені на самій переправі, вул. Яснополянській. Тож, логічно улаштувати їх на цій невеличкій ділянці, щоб для водіїв не було перепадів у світлі. А загалом по місту зовнішнє освітлення за останні роки кардинально змінилося. Освітлені всюди вулиці, проїзди, двори. Так і має бути!», - підкреслив чоловік.

«Часто доводиться їздити Південним мостом. І у вечірній час перепади між LED-освітленням на мосту і звичайним натрієвим на з’їзді були відчутними. Добре, що комунальники і тут монтують світлодіодні світильники, щоб уся ця ділянка була з єдиним світлом. Для безпеки дорожнього руху це вкрай важливо», - додав водій Ігор.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...