App Store Google Play

Дніпро долучився до всеукраїнської ініціативи "Індекс благополуччя молоді"

25.11.2020 12:30
Дніпро долучився до всеукраїнської ініціативи "Індекс благополуччя молоді"

Дніпро долучився до всеукраїнської ініціативи «Індекс благополуччя молоді». Вона вже впроваджена в трьох містах країни. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сайт міської ради.

В рамках ініціативи на сайті міської ради Дніпра створено платформу для опитування. Результати опитування та визначення індексу дозволять виявити напрямки, на які варто звернути увагу для розвитку молодіжної політики в Дніпрі. Участь в опитуванні можуть брати дніпряни від 14 до 35 років. Воно триватиме з 24 листопада по 24 грудня 2020 року.

«Хочеться звернутися до наших колег з інших міст України, щоб ми не перетворювали це на гонитву, а дійсно заглибилися в процес, виявили, які в молодіжній політиці сильні сторони, які слабші, і на них потрібно звернути увагу», - зазначила заступниця директора - начальниця управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Дар'я Біла.

Як розповіла представниця Фонду ООН в галузі народонаселення Анна Карпеченкова, Індекс благополуччя молоді – це комплексний індекс, який включає 49 показників за 7 напрямками: освіта, здоров’я, економічні можливості, участь у політичному житті, участь у громадському житті, інформаційні та комунікаційні технології, безпека та захищеність.

«Дніпро – це місто-мільйонник, це великий та потужний мегаполіс. Ми знаємо, що в Україні приблизно третина – це молодь, у Дніпрі, мабуть, ще більше. Індекс благополуччя молоді – це потужний інструмент для формування молодіжної політики в місті, з урахуванням найбільш важливих критеріїв», - наголосила Анна Карпеченкова.

Ті, хто візьмуть участь в опитуванні на платформі на сайті міської ради, зароблятимуть спеціальні бали, які зможуть обміняти на промокоди:

«Я, як представник молоді нашого міста, дуже зацікавлений у цьому проєкті. Ми залучили партнерів, які підготували подарунки для тих, хто бере участь в опитуванні на платформі та заробляє бали», - розповів координатор проєкту від Молодіжної ради Дніпра Юрій Ланний.

Нагадаємо, на початку жовтня було підписано меморандум про взаємопорозуміння між Дніпровською міською радою та Фондом ООН у галузі народонаселення.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...