App Store Google Play

Апеляційний суд за скаргою Коломойського зобов'язав розглянути законність угод ПриватБанку з Kroll і Alixpartners

25.11.2020 09:30
Апеляційний суд за скаргою Коломойського зобов'язав розглянути законність угод ПриватБанку з Kroll і Alixpartners

Київський апеляційний суд за скаргою екс-акціонера нині державного Приватбанку Ігоря Коломойського зобов'язав Солом'янський райсуд продовжити розгляд по суті справи про законність договорів ПриватБанку з його консультантами, зокрема з Kroll, Alixpartners, Hogan Lovells і "Астерс", передає Дніпроград з посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Київський апеляційний суд у справі (за позовом - ІФ) Коломойського про визнання недійсними угод з консультантами ПриватБанку скасував ухвалу про залишення позову без розгляду (від 9 червня цього року - ІФ) і відправив справу до Солом'янського райсуду для продовження розгляду по суті", - повідомила прес-служба банку у вівторок.

Згідно з визначенням суду в єдиному держреєстрі судових рішень, відповідачами у відповідній справі також виступають Національний банк України (НБУ), Міністерство фінансів, компанії-консультанти банку.

Раніше, 9 червня цього року Солом'янський райсуд Києва залишив без розгляду поданий Коломойським у грудні-2017 позов через "відсутність обґрунтованих позовних вимог".

Як повідомлялося, Hogan Lovells супроводжує судові процеси з націоналізації ПриватБанку за кордоном, а "Астерс" - в Україні.

У свою чергу, Kroll і Alixpartners були залучені для фінансового розслідування діяльності колишніх власників Приватбанку. Зокрема, Kroll на початку 2018 року, за результатами аудиту, підтвердила твердження, що банк був об'єктом масштабних і скоординованих шахрайських дій, як мінімум, протягом десяти років до націоналізації, що призвело до нанесення банку щонайменше $ 5,5 млрд збитків.

Як повідомлялося, уряд України 18 грудня 2016 року, пославшись на пропозицію Нацбанку і колишніх акціонерів ПриватБанку, прийняв рішення про націоналізацію цієї найбільшої на українському ринку фінустанови і влила в його капітал понад 155 млрд грн.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...