App Store Google Play

Дільниці Дніпра підготували до безпечного другого туру виборів мера

21 Листопада 08:00
Дільниці Дніпра підготували до безпечного другого туру виборів мера

У Дніпрі триває моніторинг готовності дільничних виборчих комісій до проведення 22 листопада другого туру виборів міського голови в умовах карантину. Голосування містян відбуватиметься в безпечних умовах, дільниці забезпечені усім необхідним, передає Дніпроград з посиланням на пресслужбу міської ради.

Так, у Центрі профтехосвіти (вул. Алтайська, 6А) базується дільнична виборча комісія №121325, де за списком 2056 виборців, із них дев’ять голосуватимуть вдома. Керуватиме процесом на виборчій дільниці досвідчена голова Оксана Шевельова, а допомагатимуть їй 18 членів комісії. Саме такому професійному складу до снаги створити комфортні умови для голосування дніпрян.

«Сьогодні ми отримали бюлетені та усю необхідну канцелярію. Вчора вже встановили кабінки, а також члени виборчої комісії рознесли всі запрошення виборцям. Зараз ми розвісимо в приміщенні інформаційні плакати. Перерахуємо бюлетені та складемо їх у сейф, який опечатаємо до початку голосування. До вечора все буде готово. Отож, приходьте на виборчі дільниці! Все буде швидко та безпечно! У нас гарна і професійна команда. Також дотримані усі протиепідеміологічні заходи. Зокрема, людям похилого віку ми допомагаємо підійматися сходами, а також для них підготували стільці. У нас все для людей!», - розповіла голова дільничної виборчої комісії № 121325 Оксана Шевельова.

Так, перед тим як городяни заходять на виборчу дільницю їм вимірюють температуру. Для тих, у кого вона підвищена, передбачена окрема кабінка та урна для голосування. Заздалегідь на підлозі розклеєні смужки для збереження безпечної дистанції. Контролюватиметься і кількість людей у приміщенні.

Представниця ДВК Марина Болотова нагадала, що на дільницю краще приходити зі своєю ручкою та в масці: «У випадку, якщо люди не візьмуть ручку, то, звісно, у кабінці вони є. Зазначимо, що їх після кожного виборця оброблятимуть. Також у приміщенні буде проводитися вологе прибирання. Столи та кабінки також оброблятимуться».

Голова дільничної виборчої комісії № 121337 Вікторія Шадрина зазначила, що їх виборча дільниця до виборів повністю готова. Вибори для неї і її команди не перші, тому професійно і швидко дніпрян прийматимуть 18 членів комісії. Їх дільниця розміщена у ПК Машинобудівників (вул. Робоча,166), і за списком у них 2232 людини, із яких 12 голосують вдома. Наразі у приміщення для голосування залишилося внести лише урни. Масок та антисептиків у достатній кількості.

«Під час першого туру у нас чергували на вході два члени комісії, які контролювали кількість людей у залі для голосування. Цього разу все буде контролюватися так само. Процес голосування під час другого туру виборів міського голови буде простішим і підрахунок голосів також. Ми сподіваємося, що швидко все підрахуємо. Минулого разу складніше всього доводилося людям похилого віку. На жаль, допомогти їм члени комісії не мали права. Наразі запрошуємо усіх виборців прийти та проголосувати за гідного кандидата. Зі свого боку, ми забезпечили всі протиепідеміологічні норми», - зазначила Вікторія Шадрина.

Завідувачка господарчим відділом ПК Машинобудівників Анастасія Кравцова розповіла, як зустрічають виборців на дільниці: «Людина заходить, і ми їй вимірюємо температуру та питаємо про самопочуття. Пропонуємо обробити руки антисептиком, який знаходиться біля входу. Тим виборцям, які будуть без маски, видаємо її на місці».

Зазначимо, що за нормами маска має бути цільна і щільно прилягати до обличчя. Респіратори з клапанами в цьому випадку не підходять, і їх будуть просити замінити на іншу маску.

Нагадаємо, найбільша кількість дільниць, 318 з 425, знаходяться в закладах освіти та культури міста.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...