App Store Google Play

Комунальники Дніпра оперативно виправили велику аварію водогону на Набережній Заводській

19.11.2020 17:00
Комунальники Дніпра оперативно виправили велику аварію водогону на Набережній Заводській

Швидке перекриття місця аварії, що зранку 19 листопада сталася на трубі магістрального водоводу, дозволило відновити подачу води на низці житломасивів, де через стрибок тиску з цим були проблеми. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на пресслужбу Дніпровської міськради.

Як повідомляється, у центральному районі та житломасивах Перемога водопостачання мають відновити до кінця доби. Нині на місці працюють декілька профільних бригад і аварійна техніка. Роботи виконують швидко. На подачу тепла в будинки дніпрян це не вплине. Мережа холодного водопостачання належить до критично зношеної інфраструктури.

«Є план робіт, їх будуть виконувати у максимально стислі терміни — згідно з технологічним процесом. Прошу заспокоїти пристрасті. До кінця дня вода буде по всьому місту», — сказав Борис Філатов.

За словами начальник інспекції по контролю за ремонтами КП «Дніпроводоканал» Сергія Чинчевича, порив стався на місці, де ще 15 років тому також ремонтували цю трубу.

«Технічна вода для промивання системи зі зміненим кольором не буде враховуватися при сплаті та оформленні рахунків», - сказав заступник мера Михайло Лисенко.

У деяких будинках може тимчасово бути слабкий напір води, наприклад, на останніх поверхах багатоповерхівок, тож міська влада організувала підвіз технічної води за такими адресами:
- бульвар Слави, 3;
- бульвар Слави, 10;
- Набережна Перемоги, 108 к.3;
- Набережна Перемоги, 44 к.3;
- Набережна Перемоги, 98;
- вул. Мандриківська, 141;
- пров. Штабний, 1;
- пр. Героїв, 1;
- Січеславська Набережна, 33/1;
- вул. Князя Володимира Великого, 28;
- вул. Володимира Вернандського, 20.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...