App Store Google Play

Комунальники Дніпра оперативно виправили велику аварію водогону на Набережній Заводській

19 Листопада 17:00
Комунальники Дніпра оперативно виправили велику аварію водогону на Набережній Заводській

Швидке перекриття місця аварії, що зранку 19 листопада сталася на трубі магістрального водоводу, дозволило відновити подачу води на низці житломасивів, де через стрибок тиску з цим були проблеми. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на пресслужбу Дніпровської міськради.

Як повідомляється, у центральному районі та житломасивах Перемога водопостачання мають відновити до кінця доби. Нині на місці працюють декілька профільних бригад і аварійна техніка. Роботи виконують швидко. На подачу тепла в будинки дніпрян це не вплине. Мережа холодного водопостачання належить до критично зношеної інфраструктури.

«Є план робіт, їх будуть виконувати у максимально стислі терміни — згідно з технологічним процесом. Прошу заспокоїти пристрасті. До кінця дня вода буде по всьому місту», — сказав Борис Філатов.

За словами начальник інспекції по контролю за ремонтами КП «Дніпроводоканал» Сергія Чинчевича, порив стався на місці, де ще 15 років тому також ремонтували цю трубу.

«Технічна вода для промивання системи зі зміненим кольором не буде враховуватися при сплаті та оформленні рахунків», - сказав заступник мера Михайло Лисенко.

У деяких будинках може тимчасово бути слабкий напір води, наприклад, на останніх поверхах багатоповерхівок, тож міська влада організувала підвіз технічної води за такими адресами:
- бульвар Слави, 3;
- бульвар Слави, 10;
- Набережна Перемоги, 108 к.3;
- Набережна Перемоги, 44 к.3;
- Набережна Перемоги, 98;
- вул. Мандриківська, 141;
- пров. Штабний, 1;
- пр. Героїв, 1;
- Січеславська Набережна, 33/1;
- вул. Князя Володимира Великого, 28;
- вул. Володимира Вернандського, 20.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...