App Store Google Play

Іноземні волонтери навчають школярів Дніпропетровщини англійської та основам підприємництва

19.11.2020 09:30
Іноземні волонтери навчають школярів Дніпропетровщини англійської та основам підприємництва

З 16 по 28 листопада по всій Україні відбудуться пришкільні англомовні онлайн-табори GoCamp Afterschool. Цьогоріч учні 4 шкіл Дніпропетровської області беруть участь в найбільшій волонтерсько-освітній програмі Східної Європи. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на представників програми.

Громадська організація Global Office спільно з компанією “Київстар” та іноземними волонтерами допоможуть українським школярам опанувати навички з підприємництва та інновацій. У зв'язку з карантинними обмеженнями, мовні табори відбудуться онлайн. До zoom-лекцій долучаться 600 учнів із 50 шкіл з різних куточків України, 10 іноземних волонтерів з чотирьох континентів, а також – ментори телекомунікаційної компанії. 

До програми приєднались такі школи Дніпропетровської області: Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа №21" Дніпровської міської ради, ЗЗСО "СОЛОНЯНСЬКА СЗШ, Лозуватська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Т.Г. Шевченка, ОКНЗ "Надеждівський НВК (ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ)".

Онлайн-табори відбуватимуться щодня після уроків впродовж 2-ох тижнів. Кемпи включатимуть спілкування англійською, проектну роботу в командах, презентацію бізнес-ідей щодо розвитку громад. Спеціально розроблена програма“Dreaming Big” заохотить дітей більше дізнатись про підприємницький світ та почати розвивати власні бізнес-ідеї. 

Крім менторської підтримки, топ-менеджмент компанії “Київстар” проведе безкоштовні онлайн-лекції з основ підприємництва, дизайн-мислення, маркетингу. 

GoCamp – найбільша волонтерсько-освітня програма Східної Європи. Щороку в проєкті волонтери з усієї планети спільно з українськими менторами навчають учнів іноземним мовам, а також допомагають долати мовні бар’єри, вчатись думати критично та креативно. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...