App Store Google Play

"Євросолідарність" вимагає від НАБУ розслідувати розкрадання коронавірусного фонду

18 Листопада 08:00
"Євросолідарність" вимагає від НАБУ розслідувати розкрадання коронавірусного фонду

Народні депутати фракції "Європейська солідарність" звернулися до Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) з вимогою розслідувати нецільове використання урядом коштів коронавірусного фонду. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на пресслужбу партії.

"Від імені фракції "Європейська солідарність" хочемо оголосити, що спрямовуємо повідомлення про вчинення кримінального правопорушення до Національного антикорупційного бюро України щодо нецільового використання коштів ковідного фонду", - заявила нардепка Софія Федина.

Вона наголосила, що в умовах стрімкого зростання кількості хворих критично не вистачає засобів лікування, медикаментів, апаратури та ліжко-місць, тоді як кошти з коронавірусного фонду витрачаються не на медичні потреби.

"Також маємо заяву наших закордонних партнерів щодо коштів, які нам надав на боротьбу з коронавірусом Європейський Союз, які теж були у ковідному фонді, і у яких виникають питання – куди ці кошти пішли", - зазначила депутатка.

"На наше переконання розпорядником бюджетних коштів – службовими особами Кабінету Міністрів України було здійснене нецільове використання бюджетних коштів та здійснено видатки з бюджету без встановлених бюджетних призначень і всупереч закону "Про державний бюджет 2020 року". Це свідчить про те, що в діях окремих службових осіб Кабінету Міністрів України є ознаки складу кримінального правопорушення передбаченого частиною 2 статті 210 Кримінального кодексу України", - додала вона.

Фракція просить НАБУ внести відомості про вчинення посадовими особами Кабінету Міністрів кримінальних злочинів, передбачених ч. 2 ст. 210 (порушення законодавства про бюджетну систему України) КК України до Єдиного реєстру досудових розслідувань і розпочати досудове розслідування.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...