App Store Google Play

"Євросолідарність" вимагає від НАБУ розслідувати розкрадання коронавірусного фонду

18.11.2020 08:00
"Євросолідарність" вимагає від НАБУ розслідувати розкрадання коронавірусного фонду

Народні депутати фракції "Європейська солідарність" звернулися до Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) з вимогою розслідувати нецільове використання урядом коштів коронавірусного фонду. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на пресслужбу партії.

"Від імені фракції "Європейська солідарність" хочемо оголосити, що спрямовуємо повідомлення про вчинення кримінального правопорушення до Національного антикорупційного бюро України щодо нецільового використання коштів ковідного фонду", - заявила нардепка Софія Федина.

Вона наголосила, що в умовах стрімкого зростання кількості хворих критично не вистачає засобів лікування, медикаментів, апаратури та ліжко-місць, тоді як кошти з коронавірусного фонду витрачаються не на медичні потреби.

"Також маємо заяву наших закордонних партнерів щодо коштів, які нам надав на боротьбу з коронавірусом Європейський Союз, які теж були у ковідному фонді, і у яких виникають питання – куди ці кошти пішли", - зазначила депутатка.

"На наше переконання розпорядником бюджетних коштів – службовими особами Кабінету Міністрів України було здійснене нецільове використання бюджетних коштів та здійснено видатки з бюджету без встановлених бюджетних призначень і всупереч закону "Про державний бюджет 2020 року". Це свідчить про те, що в діях окремих службових осіб Кабінету Міністрів України є ознаки складу кримінального правопорушення передбаченого частиною 2 статті 210 Кримінального кодексу України", - додала вона.

Фракція просить НАБУ внести відомості про вчинення посадовими особами Кабінету Міністрів кримінальних злочинів, передбачених ч. 2 ст. 210 (порушення законодавства про бюджетну систему України) КК України до Єдиного реєстру досудових розслідувань і розпочати досудове розслідування.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...