App Store Google Play

Що і кому надарувала Дніпропетровська облрада на 1,5 бюджетних мільйона

16 Листопада 14:00
Що і кому надарувала Дніпропетровська облрада на 1,5 бюджетних мільйона

Грамоти, нагрудні знаки, брелки, ручки, годинники та електронні книжки - це лише частина подарунків, які закупила Дніпропетровська обласна рада протягом 2020 року. Чиновники називають ці витрати “на заохочення громадян” і лише за поточний рік витратила на них більше мільйона гривень.

Наприклад, на 49 тис грн Дніпропетровська обласна рада закупила 20 подарункових наборів, куди входить візитниця, брелок та кулькова ручка. Вартість кожного набору - 2450 гривень (https://bit.ly/3npTYrB).

Серед заохочувальних нагород наймасовішими стали іменні грамоти від Дніпропетровської обласної ради. Лише у 2020 році за бюджетний кошт облрада закупила 1108 папок з вкладкою “Грамота” та “Почесна грамота”, на які витратила 99,8 тисяч гривень (https://bit.ly/2UwtIzwhttps://bit.ly/2IuRmdm). Тобто за одну грамоту віддали трохи більше 90 гривень.

Окремої уваги варті подарункові годинники, яких закупили 350 одиниць та витратили на них майже мільйон. При цьому самі циферблати коштували 366,3 тис грн. Ще 141,2 тис грн витратили на шкіряні ремінці до цих годинників, 140 тис грн - на футляр, 115,5 тиснгрн - на іменне гравіювання та 203,5 тисн грн на нанесення логотипу Дніпропетровської області (https://bit.ly/3lCORDV). Загалом подарункові годинники обійшлися бюджету області у 966,5 тис грн, тобто по 2761 грн за одиницю.

Ці годинники обласна рада дарувала на професійні свята на будь-який смак - на
кшталт Дня медичного працівника, Дня рибалки, Дня юриста. Також до Дня Конституції, Дня Збройних сил України та Дня Незалежності. З нагоди Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища чи Дня театру, в результаті боротьби з браконьєрством і навіть за протидію пандемії коронавірусу (https://bit.ly/3kwYUZR).

Годинники отримали окремі особи й на честь свого Дня народження. Серед них депутати облради Микола Шепілов та Володимир Євтушенко (https://bit.ly/2IHnz0R).

Від імені Святослава Олійника найбільше годинників подарували представникам правоохоронних органів, яких вітали й за зразкове виконання службових обов’язків з охорони громадського порядку (https://bit.ly/32MF5I0), й з нагоди 20-ї річниці створення експертної служби МВС України (https://bit.ly/2UtoDIf), до Дня дільничного офіцера поліції (https://bit.ly/3kAcgVl), до Дня Нацполіції (https://bit.ly/3f3Ly6s) та багато інших “святкових” днів.

У 2020 році обласна рада закупила 40 подарункових футлярів, на які витратила 160 тисяч гривень (https://bit.ly/2UrrP70). Тобто по 4 тисячі гривень на кожний комплект. У подарунковий набір входили коробка з декоративним дизайнерським папером, щоденник у шкіряній палітурці, металева ручка, портативна батарея з функцією безконтактної зарядки та бездротовий зарядний пристрій з USB хабом.

Такі презенти отримали проректор ДУ внутрішніх справ України Володимир Ковбаса (https://bit.ly/32MgseA), ректор Дніпропетровської медакадемії Тетяна Перцева (https://bit.ly/2K2InAe), начальник регіонального ГУ ДСНС Андрій Кульбач (https://bit.ly/3f2N5tt), голови міських, сільських і районних рад (https://bit.ly/32I62fZ) та інші.

Також 12 листопада набори футлярів від обласного ради отримали “київські гості”, які перебували з робочим візитом у Дніпрі, зокрема представники Департаменту з питань виконання кримінальних покарань Мінюсту (https://bit.ly/38I8erC).

Окрім того, обласна рада закупила 87 нагрудних знаків “За заслуги перед громадою”, вартістю по 890 гривень кожний (https://bit.ly/3pxrgXHhttps://bit.ly/2UsmTyV). У 2020 році їх отримали заступниця Міністра юстиції Олена Висоцька, екс-мер Дніпра Іван Куліченко, екс-мер Кривого Рогу Юрій Любоненко та інші.

Найдорожчими подарунками від обласної ради стали 17 електронних книжок “PocketBook 632 Touch HD 3 Spicy Copper” вартістю 5710 гривень кожна (https://bit.ly/3lAu8R5). У 2020 році їх подарували переможцям конкурсу “Молодь ОТГ” (https://bit.ly/32MLfIi) та з нагоди Дня народження директорці департаменту інформаційного мовлення приватного телеканалу “34 канал” Наталії Магда.

Усі подарунки та заохочення поставили три ФОПи, двоє з яких пов’язаних між собою. Зокрема, це Ликова Людмила Іванівна, яка на сьогодні освоїла вже 466,6 бюджетних коштів від обласної ради. В одному із тендерів вона зазначила контактну особу Висоцького Дениса Вікторовича. Він, в свою чергу, брав участь лише у закупівлях облради і освоїв 77,4 тис грн. Також серед постачальників Танцюра Наталія Григорівна, яка брала участь лише у бюджетних закупівлях Дніпропетровської обласної ради, на її рахунку вже шість закупівель на 178,8 тис грн.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...