App Store Google Play

У Дніпрі капітально ремонтують трамвайну колію на Пастера

13.11.2020 17:00
У Дніпрі капітально ремонтують трамвайну колію на Пастера

У Дніпрі на вулиці Пастера капітально ремонтують трамвайні колії в обидва напрямки. Про це повідомляє Дніпроград з посиалнням на пресслужбу Дніпровської міськради.

Роботи проводять у рамках реконструкції  пам’ятника архітектури національного значення – однієї з найстаріших будівель Дніпра - Катеринославської суконної фабрики XVIII століття. До того ж, ця ділянка є основною артерією для виїзду та заїзду трамваїв №№6, 9, 18, 19 на маршрути лівобережжя, а також в окремих випадках використовується 1 маршрутом для об’їзду вокзальної площі. Ці трамвайні колії востаннє ремонтували у 90-х роках.

«Наразі вже демонтували старе полотно, замінили  щебінь, встановили шпали та поклали більш ніж 250 метрів рейок. Також на проспекті Яворницького, там де розходяться трамвайні шляхи, в проєкті заплановано заміну трьох стрілочних переводів. Під них вперше у Дніпрі буде закладено полімерні шпали. Вони не гниють та майже не  зношуються, а після використання, їх можна здати на переплавлення. Крім того, трамвайне полотно буде поєднано із дорожнім, тобто водіям буде легше тут роз’їжджатися та розвертатися. Паралельно замінюють контактну електромережу», - сказав начальник ремонтно-будівельного управління КП «Дніпровський електротранспорт» Ігор Погорелов.
Також він додав, що ці трамвайні колії мають влаштувати і трамвайників, і мешканців. Адже шляхи вкладають за сучасною німецькою технологією, яка дозволяє значно знизити шум та вібрації.

«Ми встановлюємо пружинні системи, які зроблені дуже якісно, а значить прослужать набагато довше, ніж ті, які використовувалися раніше. Тут під рейками знаходиться гумова прокладка, яка й буде знижувати шум та вібрації. До того ж і рейка встановлюється непроста, вона йде з «губою», тобто трамвай не викидатиме на проїжджу частину», - розповів детальніше монтер шляху 4-го розряду КП «Дніпровський електротранспорт» Михайло Марцинкевич.

Роботи виконуються за графіком. Усього буде замінено близько 380 метрів прямих  та 180 метрів непрямих ділянок трамвайної колії. Також буде змонтовано 3 стрілочних переводи, встановлено 3 трамвайних перетини. Загалом, у Дніпрі  за останні роки оновили близько 17 тис. метрів трамвайного полотна.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...