App Store Google Play

В Україні запровадили загальнонаціональний карантин

11.11.2020 19:30
В Україні запровадили загальнонаціональний карантин

В Україні повернули загальнонаціональний карантин (без зонування) – відповідне рішення уряд ухвалив у середу, 11 листопада. Про це повідомило «Слово і діло», з посиланням на очільника Міністерства охорони здоров’я Максима Степанова.

Як зазначається, це рішення передбачає обмеження «помаранчевої» зони по всій території України.

Зокрема, у всіх областях забороняються масові культурні (в тому числі концертні), спортивні, соціальні, релігійні, рекламні та інші заходи за участю понад 20 осіб. Якщо кількість учасників понад 20 - організатор зобов'язаний забезпечити дотримання фізичної дистанції не менше півтора метри.

Проведення футбольних матчів дозволяється без глядачів і за умови здійснення щоденного контролю за станом здоров'я учасників таких спортивних заходів.

Заборонено роботу кінотеатрів і театрів з наповненістю понад 50% місць. Також, забороняється діяльність музеїв, які не можуть забезпечити кількість відвідувачів в залі з розрахунку одна юдина на 20 квадратних метрів.

Також забороняються перевезення пасажирів громадським транспортом на міських, приміських, внутрішньообласних, міжобласних маршрутах у кількості більше, ніж кількість місць для сидіння.

Повністю забороняється проведення дискотек, робота нічних клубів і розважальних закладів, діяльність ресторанів, кафе, барів.

Під забороною і діяльність установ громадського харчування з організацією дозвілля.

Забороняється робота громадського харчування після 22:00 до 7:00 (крім адресної доставки та замовлення на винос).

Крім того, в Україні запроваджують «час для пенсіонерів»: обслуговувати пенсіонерів будуть з 10:00 до 12:00 в органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в організаціях та установах сфери обслуговування.

Додатково 11 листопада у зв'язку зі складною епідемічною ситуацією в Україні запровадили карантин вихідного дня.  Як повідомлялося, у вихідні дні — з 00 годин суботи до 00 понеділка — працюватимуть виключно продуктові магазини, аптеки, транспорт, ветеринарні аптеки, автозаправні станції, решта — ресторани, кафе або інші заклади харчування - виключно на виніс.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...