App Store Google Play

Денисенко підтримує Філатова у другому турі виборів міського голови Дніпра

11 Листопада 17:30
Денисенко підтримує Філатова у другому турі виборів міського голови Дніпра

Лідер Руху опору капітуляції Дніпра, народний депутат восьмого скликання Андрій Денисенко закликав усіх небайдужих дніпрян прийти на дільниці й захистити український, європейський вибір Дніпра. При цьому політик зазначив, що сам підтримує чинного міського голову Бориса Філатов, передає Дніпроград з посиланням на відео звернення Денисенка.

«Шановні дніпряни! 22 листопада, у день Свободи та Гідності, відбудеться другий тур виборів міського голови. Закликаю всіх, хто усвідомлює значущість свого голосу і загрозу реваншу олігархічних сил, прийти на дільниці й захистити український, європейський вибір Дніпра, який ми з вами зробили у 2014-2015 роках. Я віддаю свій голос і підтримку Борису Філатову та закликаю до цього усіх небайдужих дніпрян. Щоби будувати новий і кращий Дніпро. Щоби спільно контролювати та коригувати новообрану владу», - говорить на відео Андрій Денисенко.

Нещодавно обраний депутатом Дніпропетровської обласної ради від партії «Європейська Солідарність», Денисенко наголошує, що завдяки децентралізації, яка наповнила міський бюджет, та захисникам України, які зупинили путінську навалу на дальніх підступах до Дніпра, активними зусиллями міської влади та громадськості, Дніпро останніми роками отримало і реалізовує нові можливості, вийшло на новий рівень розвитку.

«Оновлюється інфраструктура, розвивається громадський транспорт, реконструюються вулиці, створюються нові сквери і зелені зони. В цьому є безсумнівна заслуга діючого міського голови Бориса Філатова», - йдеться у відео-зверненні.

Координатор РОК, який неодноразово критично висловлювався в пресі стосовно тих чи інших дій і рішень міської влади Дніпра, не відмовився від своїх слів і переконань.

«У нього [Філатова] та міської влади є чимало помилок та прорахунків. Я неодноразово вказував на них і піддавав критиці. У нас є і, напевно, будуть розбіжності в думках і поглядах, але вони не заважають в переломні моменти об‘єднувати зусилля і спільно працювати в інтересах рідного міста та територіальної громади. Нам у Дніпрі зараз абсолютно не потрібні експерименти і досліди по живому над містом та його мешканцями, не потрібні ставленики Коломойського та кримінальних кланів», - звернувся Денисенко до своїх читачів і політичних соратників.

На думку політика, в Дніпрі необхідно зберегти здобутки останніх років, але жорстко контролювати міську владу, щоби забезпечити дійсно проєвропейський та проукраїнський її курс.

Повний варіант відео за посиланням

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...