App Store Google Play

Гончаренко: за часів Порошенка й близько не було такої катастрофи, як сьогодні

10.11.2020 17:00
Гончаренко: за часів Порошенка й близько не було такої катастрофи, як сьогодні

Півтора року президентства Зеленського країну охопили кризи по всіх напрямках. Про це народний депутат від «Європейської Солідарності» Олексій Гончаренко заявив в програмі «Свобода слова» на каналі ICTV.

«За часів президентства Порошенка й близько не було такої катастрофи, яка є сьогодні. Якщо по цифрах, то НАК «Енергоатом», який був прибутковим за часів президента Порошенка, став збитковим за часів діючої влади. Збитки «Укренерго», які були близько двох мільярдів, перетворилися в збитки 30 млрд. Катастрофа по всіх напрямках в енергетиці і відповідальність за це НКРЕКП має бути. Коли депутати з «Слуги народу» так обурюються рішеннями КСУ, суддів, і кажуть, скільки вони коштують, хочу сказати, що є людина, яка коштує нам набагато більше — більше мільярда гривень коштує нам президент», – зауважив політик.

Він також зазначив, що реальний механізм розв’язання конституційної кризи, це чесне і прозоре доукомплектування КСУ.

«Один з реальних механізмів розв’язання конституційної кризи – не розігнати КСУ, адже це є прямим протиріччям Конституції. Бо якщо ми почнемо порушувати Конституцію в одному, то можемо її порушувати в іншому, наприклад, у праві приватної власності на житло. Один з нормальних шляхів це — доукомплектувати КСУ. В п’ятницю, голосувалося це питання. Було 4 кандидатури і шляхом голосування, завдяки «Слугам народу» найбільшу кількість голосів у рейтинговому голосуванні отримав народний депутат Павленко від ОПЗЖ. Один із підписантів того подання, яке вбило електронне декларування», – зауважив Олексій Гончаренко.

На думку народного депутата треба проводити прозорий конкурс, залучати громадську раду доброчесності.

«Європейська Солідарність» дала нуль голосів, але якби голосували всі інші фракції, то ми б мали нового суддю КСУ, того, який підписував подання про ліквідацію декларування», – додав Гончаренко.

Олексій Гончаренко підкреслив, що серед депутатів від ОПЗЖ складно знайти кандидата на суддю КСУ, який був би незалежним від олігархів і політичного впливу.

«Ви кажете, що нам потрібні судді незалежні від олігархів? То це депутати від ОПЗЖ незалежні від олігархів? Чи незалежні від політичного впливу?», – наголосив він.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...