App Store Google Play

Викладачі та студенти Дніпровської політехніки написали диктант національної єдності

9 Листопада 21:00
Викладачі та студенти Дніпровської політехніки написали диктант національної єдності

Сьогодні в Україні провели 20-ий ювілейний радіодиктант національної єдності. У Дніпрі до нього долучилися викладачі та студенти Дніпровської політехніки. Тут диктант пишуть від року започаткування ініціативи, говорить проректор Олександр Азюковський, повідомляє Суспільне.Дніпро.

Студенти зараз на дистанційному навчанні, тому писали диктант вдома. За словами Олександра Азюковського, викладачі працюють, зібралися традиційно 20-ий рік поспіль, написати радіодиктант разом.

«Серед присутніх – ректори, проректори, декани, представники вченої ради нашого університету. Я особисто отримував перевірку і відповідь щодо правильності та помилок, і це природньо, бо ми усі повинні вчитися та розвиватися», – розповів Олександр Азюковський.

Цьогорічний ювілейний диктант під назвою «Виклики книжкової ери» написав український письменник і видавець Іван Малкович, тема тексту – «Місце друкованої книжки у сучасному світі». Зачитувала радіодиктант акторка Римма Зюбіна.

 «Демонструємо свою єдність шляхом написання такого диктанту. Це прекрасна ідея, вона дійсно гуртує народ і дійсно викликає позитивні емоції. Цей диктант написали теж , я думаю, усі нормально, дещо не розчув, але все нормально», – розповів професор Олексій Іванов.

Текст диктанту оприлюднять на сайті «UA: Українське радіо» 11 листопада об 11 годині, до цього свої роботи можна надсилати на перевірку до редакції, де їх перевірятиме фахова комісія. Автори диктантів, написаних без помилок, отримають подарунки.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...