App Store Google Play

Кандидатка у мери Марганця домоглася припинення повноважень місцевої ТВК

08.11.2020 14:00
Кандидатка у мери Марганця домоглася припинення повноважень місцевої ТВК

До Центральної виборчої комісії надійшли рішення судів, а також скарги від кандидатки на посаду Марганецького міського голови і представниці партії «Пропозиція». Після розгляду матеріалів повноваження всього складу Марганецької міської територіальної виборчої комісії Нікопольського району Дніпропетровської області були достроково припинені. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на ОПОРУ.

Олена Жадько, кандидатка на посаду Марганецького міського голови, надіслала до ЦВК скарги про систематичне порушення членами Марганецької міської ТВК норм Виборчого кодексу України під час прийняття рішень про перерахунок голосів на восьми виборчих дільницях. До того ж, ЦВК отримала рішення Дніпропетровського окружного адміністративного суду та Третього апеляційного адміністративного суду.

«Розглянувши наявні в Комісії матеріали, а також судові рішення, що набрали законної сили, ЦВК констатувала допущення Марганецькою міською ТВК систематичних порушень вимог законодавства у ході прийняття та розгляду виборчих документів дільничних виборчих комісій, зокрема, проведення повторного підрахунку голосів виборців на окремих виборчих дільницях та складення за його наслідками відповідних протоколів. Комісія встановила факт систематичного порушення Марганецькою міською ТВК законодавства та достроково припинила повноваження всього її складу», - йдеться в постанові ЦВК від 6 листопада.

Після перерахунку голосів на восьми виборчих дільницях Марганецька міська ТВК вирішила, що встановити результати волевиявлення виборців на ВД №120731 неможливо. Також члени комісії проголосували за обмеження доступу спостерігачів та журналістів до місця, де проводився перерахунок. 31 жовтня на засіданні Марганецької міської ТВК були оголошені результати голосування на виборах міського голови Марганця. Геннадій Боровик («Опозиційна платформа – За життя») набрав 3305 голосів виборців. Олена Жадько («Пропозиція») – на другому місці з 3207 голосами.

«По жеребкуванню представники «Пропозиції» не увійшли до складу Марганецької міської ТВК. Команда Геннадія Боровика сформувала під себе міську ТВК, і хоча ці люди від різних партій, але вони тісно по’вязані з ним. Вони або працюють у нього, або його родичі, або мають інші зв’язки. Зараз я налаштована оптимістично, ми пройшли всі суди, виграли їх, тому що в Марганці відбувався нахабний захват влади», - прокоментувала Олена Жадько.

З Геннадієм Боровиком журналісти поспілкуватися телефоном не змогли, він посилався на дзвінки від провокаторів як причину небажання давати коментар телефоном. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...