App Store Google Play

Кандидатка у мери Марганця домоглася припинення повноважень місцевої ТВК

08.11.2020 14:00
Кандидатка у мери Марганця домоглася припинення повноважень місцевої ТВК

До Центральної виборчої комісії надійшли рішення судів, а також скарги від кандидатки на посаду Марганецького міського голови і представниці партії «Пропозиція». Після розгляду матеріалів повноваження всього складу Марганецької міської територіальної виборчої комісії Нікопольського району Дніпропетровської області були достроково припинені. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на ОПОРУ.

Олена Жадько, кандидатка на посаду Марганецького міського голови, надіслала до ЦВК скарги про систематичне порушення членами Марганецької міської ТВК норм Виборчого кодексу України під час прийняття рішень про перерахунок голосів на восьми виборчих дільницях. До того ж, ЦВК отримала рішення Дніпропетровського окружного адміністративного суду та Третього апеляційного адміністративного суду.

«Розглянувши наявні в Комісії матеріали, а також судові рішення, що набрали законної сили, ЦВК констатувала допущення Марганецькою міською ТВК систематичних порушень вимог законодавства у ході прийняття та розгляду виборчих документів дільничних виборчих комісій, зокрема, проведення повторного підрахунку голосів виборців на окремих виборчих дільницях та складення за його наслідками відповідних протоколів. Комісія встановила факт систематичного порушення Марганецькою міською ТВК законодавства та достроково припинила повноваження всього її складу», - йдеться в постанові ЦВК від 6 листопада.

Після перерахунку голосів на восьми виборчих дільницях Марганецька міська ТВК вирішила, що встановити результати волевиявлення виборців на ВД №120731 неможливо. Також члени комісії проголосували за обмеження доступу спостерігачів та журналістів до місця, де проводився перерахунок. 31 жовтня на засіданні Марганецької міської ТВК були оголошені результати голосування на виборах міського голови Марганця. Геннадій Боровик («Опозиційна платформа – За життя») набрав 3305 голосів виборців. Олена Жадько («Пропозиція») – на другому місці з 3207 голосами.

«По жеребкуванню представники «Пропозиції» не увійшли до складу Марганецької міської ТВК. Команда Геннадія Боровика сформувала під себе міську ТВК, і хоча ці люди від різних партій, але вони тісно по’вязані з ним. Вони або працюють у нього, або його родичі, або мають інші зв’язки. Зараз я налаштована оптимістично, ми пройшли всі суди, виграли їх, тому що в Марганці відбувався нахабний захват влади», - прокоментувала Олена Жадько.

З Геннадієм Боровиком журналісти поспілкуватися телефоном не змогли, він посилався на дзвінки від провокаторів як причину небажання давати коментар телефоном. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...