App Store Google Play

"ЗЕтітушки": представники облради продовжують злочинні дії проти Медіапростору

03.11.2020 20:30
"ЗЕтітушки": представники облради продовжують злочинні дії проти Медіапростору

Представники Дніпропетровської облради продовжують перешкоджати роботі громадського хабу "Mediaprostir". На цей раз з допомогою "зе-тітушок". Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку в Facebook Mediaprostir.

За інформацією ГО "ЦСТ "Інфопростір" Дніпропетровська обласна рада змінила фірму, що нібито займається охороною незаконно захопленого хабу "MediaProstir". Відтепер цим займається "ЗЕ-охорона".

"Голова обласної ради вирішив не ховатись та відверто заявити про відтінок політичних репресій в справі захоплення громадського інформаційно-виставкового центру "MediaProstir", - йдеться в повідомленні.

Згідно з інформацією, сьогодні директор КП "Дніпросервіс" ДОР Дмитро Корж завів до приміщення одного з працівників "Зе-охорони". Зі свого боку, члени ГО "ЦСТ Інфопростір" викликали поліцію та подали заяву про злочин.

Судячи з дій ЗЕ-тітушок, керівництво облради намагається завдати шкоди будівлі й майну громадського хабу, аби позбавити законного орендаря можливості користуватися ним.

Нагадаємо, КП "Дніпросервіс" ДОР провело торги та планує проведення невідомих законному орендарю "ремонтних робіт». Члени ГО впевнені, що це зроблено виключно для того, щоб під виглядом ремонту розкрасти гроші і розкурочити все всередині будівлі "MediaProstir", аби зробити її непридатною для використання.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...