App Store Google Play

Війна за пасажирів: у Кам'янському офіційні перевізники заблокували роботу "нелегалів"

03.11.2020 14:30
Війна за пасажирів: у Кам'янському офіційні перевізники заблокували роботу "нелегалів"

У Кам'янському АТП-конкуренти об'єднались в боротьбі з нелегальними перевізниками. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Событие.

Як повідомляється, у Кам'янському паралельно з офіційним приміським маршрутом «Дніпро - Київ», який обслуговують перевізники ДП «Таксі - Сервіс» та «Інтерспецмаркет», між зазначеними містами виникли масові перевезення пасажирів легковими авто.

"За інформацією офіційних АТП, тільки в ранковий час-пік, наприклад, з зупинки ж / д вокзал в Кам'янському з допомогою приватного попутного візництва їде близько 180 чоловік. За кількістю пасажирів це відповідає місткості 6 автобусів «Еталон», які працюють на офіційному маршруті. Реальність така: щоранку утворюється ціла черга пасажирів, охочих їхати на Дніпро легковими авто. Співробітники АТП обурені: їх підприємства платять податки, оформляють обов'язкову документацію, возять пільгових пасажирів, зазнають збитків в карантин - а поруч послуги з перевезення пасажирів надають особи на своїх авто взагалі без будь-яких документів і вимог", - йдеться в повідомленні.

За інформацією видання, з 5 до 10 ранку, автобуси підприємств ДП «Таксі - Сервіс» та «Інтерспецмаркет» вишикувалися ланцюгом в районі ж / д вокзалу, перекривши таким чином під'їзд до місць, де зазвичай була черга пасажирів, охочих їхати на попутному транспорті. Таким чином, звичний порядок посадки в легкові приватні авто, що їдуть на Дніпро, порушився.

"Пасажири металися з одного краю проїжджої частини до іншого, були дізоріентіровани і водії, які бажають підібрати попутників. Додайте до цього: понеділок, дощ, переживання пасажирів, що не можуть виїхати на роботу через несподівано виниклої проблеми. Хоча, заради справедливості відзначимо, що пасажири, які очікують попутне авто, могли спокійно виїхати на офіційних рейсових автобусах «Еталон». Черги на них не було", - пояснюють журналісти.

Зі спілкування з адміністрацією автопідприємств, журналіст "Событий" з'ясував, що зазначені АТП мають намір таким чином і далі привертати увагу контролюючих організацій до проблеми існування цілого пасажиропотоку, що обслуговується особами без передбачених законом документів.

Зазначається, що акція, розпочата в понеділок, буде продовжена як мінімум до кінця тижня.

З боку чинного законодавства, статті 35 і 39 Закону України «Про автомобільний транспорт» обумовлюють, що надавати послуги з перевезення пасажирів (будь то автомобілем або автобусом) можна тільки при наявності виданої державою ліцензії. З урахуванням викладеного, попутне підвезення є порушенням законодавства. При цьому, також незаконна і перевезення пасажирів стоячи в автобусах, які за своєю конструкцією не мають місць для стоячих пасажирів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...