App Store Google Play

У Дніпрі стартував опалювальний сезон

02.11.2020 19:00
У Дніпрі стартував опалювальний сезон

Сьогодні, 2 листопада, у Дніпрі стартував опалювальний сезон. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Суспільне.

Директор комунального підприємства «Теплоенерго» Андрій Клименко заявив, що перші два тижні ще можуть бути певні проблеми з опаленням. Саме для цього у місті чергують аварійні бригади. 

Щоб опалення дісталося до квартир, мешканці квартир на верхніх поверхах мають самі спустити повітря з батарей, зазначив директор компанії, яка обслуговує будинки в Індустріальному та Соборному районах, Максим Дегтяренко. Торік, вартість опалювального сезону для міста склала близько 200 мільйонів гривень, говорить директор КП «Теплоенерго» Андрій Клименко.

«Як рахується, це довго пояснювати, є Нацкомісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, яка збирає інформацію з нашого підприємства. Й вони самі складають цей тариф. Ми тариф не змінювали й поки не плануємо його змінювати. Тариф залишається попередній, який був торік. Пуск налаштування по технічним моментам і практиці роботі підприємства – це близько двох тижнів, в нас тривають роботи по пуску та налаштуванню», – розповів Андрій Клименко.

Заборгованість населення за опалення зараз складає близько одного мільярда гривень, говорить міський голова Дніпра Борис Філатов.

«Це не впливає на відносини міста та «Нафтогазу». Ми знайшли з ними певну формулу реструктуризації заборгованості та нам ліміти підписали. Вже вчора ми запустили 101 котельню, яка обслуговує соціальну сферу і я вважаю, що найближчим часом, коли система буде вже прогнана тепло вже з'явиться усюди», – розповів Борис Філатов.

За словами Бориса Філатова, окрім житлово-експлуатаційних управлінь, на кожен район міста виділено дві аварійні бригади, які будуть усувати несправності, якщо вони з'являтимуться. Всі складності з опаленням, якщо вони будуть обіцяють виправити протягом двох тижнів.

У разі виникнення проблем з опаленням, звертатися можна на єдину гарячу лінію за номерами:
+38 056 732 12 12;
+38 095 732 12 12;
+38 096 732 12 12;
+38 073 732 12 12

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...