App Store Google Play

Недобросовісні водії перетворили новий бульвар на Набережній Перемоги в паркування для авто

02.11.2020 15:00
Недобросовісні водії перетворили новий бульвар на Набережній Перемоги в паркування для авто

У Дніпрі відремонтований бульвар на Набережній Перемоги перетворився у несанкціонований паркувальний майданчик через недобросовісних водіїв, що залишають свої авто прямо на тротуарі. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Urban Dnipro.

"Водії масово заїжджають на пішохідну частину та велодоріжку і паркуються, не залишаючи простору людям. Причому вздовж проїзної частини знаходяться спеціально відведені кишені для паркування", - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, поліція на дані правопорушення не реагує, тоді як інспекція з паркувань фізично не в змозі навести лад на даній ділянці:

"Поліція з об‘єктивних та суб‘єктивних причин не реагує на такі правопорушення, а інспекція з паркування через брак інспекторів та евакуаторів навіть в центрі не здатна суттєво змінити ситуацію з хаотичним паркуванням, не кажучи про подібні віддалені від центру локації".

Зі свого боку, мешканці пропонують встановити обмежувальні стовпчики та бар'єри, щоби вирішити проблему хаотичного паркування.

"В цих умовах єдиним дієвим способом захистити простір для людей є фізичні обмежувачі паркування на кшталт стовпчиків. Один раз встановивши їх та швидко усуваючи наслідки вандалізму з боку агресивних водіїв можна ефективно позбутися проблеми. Цей інструмент чудово працює навіть в розвинутих містах, де такі прояви хамства швидко караються штрафами та евакуаціями", - зазначають небайдужі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...