App Store Google Play

Школярки Дніпра розробляють проєкти екологічних велостанцій для міста

29 Жовтня 11:00
Школярки Дніпра розробляють проєкти екологічних велостанцій для міста

Одразу три дніпровські школярки перемогли у конкурсі із проєктування екологічних велосипедних станцій, у якому брали участь школярки з усієї України. Про свої проєкти Вероніка Подлєснова, Дар’я Самсонова та Марія Корольова розповіли у пресцентрі Відкритого, передає Дніпроград.

Як повідомляється, конкурс із проєктування екологічних велостанцій проходив у рамках благодійного освітнього проєкту STEM is FEM. Він популяризує технічні спеціальності серед українських дівчат через навчальні та мотиваційні заходи. На модулі із архітектури та будівництва школярок ознайомили з основами цих справ, а також навчили користуватися програмою для створення 3D проєктів. В ній дівчата розробляли свої конкурсні роботи.

В свою чергу, Вероніка Подлєснова, Дар’я Самсонова та Марія Корольова – учениці Дніпровської гімназії №3, поділили між собою друге місце. Дівчата сподіваються, що згодом їх конкурсні роботи реалізуються в життя.

Вероніка вирішила розробити свій проєкт на особистому досвіді. Вона вважає, що велосипед – це більш екологічний та зручний транспорт для кожного школяра. Навіщо користуватися громадським транспортом, якщо потрібно проїхати всього дві зупинки? Тож запропонувала встановити велостанцію із тренажерним майданчиком та простором для уроків на свіжому повітрі на шкільному подвір’ї.

Зі свого боку, Дар’я Самсонова зробила акцент на туризмі. Вона пропонує використати знамениту набережну і встановити велостанції вздовж неї. На них мешканці та гості Дніпра знайдуть 3D карту міста. Окрім цього, Дар’я врахувала особливі потреби людей похилого віку та дітей.

Марія Корольова передбачає, що саме розвинення велосипедної інфраструктури вплине на популяризацію цього транспорту. Невеличкі СТО для роверів, де можна підкачати колесо або щось відремонтувати, зручні та безпечні велопарковки змусять дніпрян змінити маршрутку чи авто на більш екологічний та корисний для здоров’я спосіб пересування.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...