App Store Google Play

«Європейська Солідарність» перемогла у 5 регіонах і заходить в усі обласні ради України – Порошенко

27 Жовтня 15:00
«Європейська Солідарність» перемогла у 5 регіонах і заходить в усі обласні ради України – Порошенко

Партія «Європейська Солідарність» перемагає у 5 регіонах України. Про це під час брифінгу у Центральному штабі партії заявив п’ятий Президент, лідер «Європейської Солідарності» Петро Порошенко, передає Дніпроград з посиланням на офіційний сайт "ЄС".

Так, за підсумками паралельного підрахунку голосів, який проводить партійний штаб, «Європейська Солідарність» лідирує на виборах у Львівській, Рівненській, Тернопільській, Київській областях та місті Києві. Відповідно до нього, Відповідно до нього, у Львівську обласну раду «Європейська Солідарність» набирає 31,82%, у Тернопільську – 22,96%, у Рівненську – 18,60%, у Київську – 19,73%. У Києві на виборах до міської ради «Європейська Солідарність» набирає 20,28% голосів, і це перший результат по столиці.

За словами політика, «Європейська Солідарність» - єдина проєвропейська демократична політична сила, яка буде представлена в усіх обласних центрах України, у тому числі і в Краматорську.

«Це величезний крок вперед в порівнянні з парламентськими виборами минулого року, де «Європейська Солідарність» зайняла перше місце лише у Львівській області. На сьогоднішній день ми представлені у всіх без виключення областях і в п’яти ми зайняли перше місце. Але це ще не все. Я ще раз підкреслюю, що в усіх обласних центрах ми також перемогли на місцевих виборах», – наголошує Порошенко.

Він також повідомив, що у Львові, Рівному та Сумах кандидати на посаду міського голови від «Європейської Солідарності» виходять до другого туру.

Не оминув нардеп і рейтинги одіозних партій-опонентів, які не мають такої підтримки, як в "ЄС":

«Слуги» Зеленського не мають представництва у 3 обласних центрах, ОПЗЖ за даними нашого підрахунку голосів не долає бар’єр e шести обласних радах України. Партія Зеленського лідирує у 4 областях, ОПЗЖ лідирує у 3 областях і бореться за 4-ту».

П’ятий Президент зазначив, що «Європейська Солідарність» буде проводити консультації з іншими проєвропейськими силами щодо спільної підтримки у другому турі демократичних кандидатів. Також Порошенко подякував усім, хто підтримав "Європейську Соідарність".

«Я хотів би подякувати всім, хто чітко і послідовно своїм голосуванням підтримав політичну силу, яка стоїть на засадах європейської та євроатлантичної інтеграції, яка чітко і послідовно впроваджує реформи, реалізує курс, закладений у Конституції України щодо постійного членства України в ЄС та НАТО», – зазначив він.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...