App Store Google Play

Денисенко запевнив: шлях Авіаторського до складу Дніпра буде завершено!

26 Жовтня 12:00
Денисенко запевнив: шлях Авіаторського до складу Дніпра буде завершено!

Селище Авіаторське досі не входить до складу Дніпра, а знаходиться в процесі приєднання. Депутат Верховної Ради VIII скликання Андрій Денисенко має намір довести цю справу до логічного завершення. Про це він повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці, передає Дніпроград.

Будучи народним депутатом, до 2019 року включно Денисенко чимало зробив для приєднання Авіаторського до Дніпра.

“Ми домоглися передачі комунальних будинків з балансу області, де вони «висіли» на КП-банкруті, на баланс міста, після чого за активного сприяння мерії вдалося хоч якось оживити роботу комунальників, відновити вуличне освітлення, заасфальтувати частину доріг і прибрати сухостої. Але без включення території Авіаторського до складу міста дати йому раду повноцінно просто неможливо юридично. Тому воно і досі, на жаль, лишається занедбаною околицею Дніпра”, - зазначив політик. 

Він впевнений, що процес приєднання складний і досі не завершений через розміщення аеропорту “Дніпро” на території селища:

“Саме прикріплення Авіаторського до аеропорту й інтересів головного Зе-бенефіціара не дозволяє приєднати його до Дніпра”.

Після кількох років роботи над проектом, купою погоджень різних служб на рівні держави і області, численних висновків і дозволів, Андрій Денисенко домігся внесення Кабінетом Міністрів Володимира Гройсмана відповідного законопроекту до Верховної Ради. Ось він на її сайті - http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=66095.

При цьому найбільший спротив приєднанню Авіаторського до Дніпра, наголошує Андрій Денисенко, продовжує чинити колишній перший заступник голови, а тепер голова обласної ради Святослав Олійник, опір якого вдалося обійти лише після прийняття ВРУ нового порядку зміни меж адміністративно-територіальних одиниць, з якого було виключено рішення обласних рад.

“І ні для кого не секрет, що саме Олійник є смотрящим від Коломойського, а протидія приєднанню Авіаторського до міста пов‘язана з гострим конфліктом, який вони обидва мають із міською владою Дніпра. Саме тому, сформована після перемоги Зе монобільшість, заблокувала прийняття невигідного для Коломойського з Олійником, але такого потрібного для 2,5 тисяч людей законопроекту”, - пояснює ситуацію невизначеності, в якій перебувають мешканці Авіаторського Андрій Денисенко. 

Втім, політик має намір завершити справу і домогтися приєднання Авіаторського до міста Дніпра. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...