App Store Google Play

Денисенко запевнив: шлях Авіаторського до складу Дніпра буде завершено!

26.10.2020 12:00
Денисенко запевнив: шлях Авіаторського до складу Дніпра буде завершено!

Селище Авіаторське досі не входить до складу Дніпра, а знаходиться в процесі приєднання. Депутат Верховної Ради VIII скликання Андрій Денисенко має намір довести цю справу до логічного завершення. Про це він повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці, передає Дніпроград.

Будучи народним депутатом, до 2019 року включно Денисенко чимало зробив для приєднання Авіаторського до Дніпра.

“Ми домоглися передачі комунальних будинків з балансу області, де вони «висіли» на КП-банкруті, на баланс міста, після чого за активного сприяння мерії вдалося хоч якось оживити роботу комунальників, відновити вуличне освітлення, заасфальтувати частину доріг і прибрати сухостої. Але без включення території Авіаторського до складу міста дати йому раду повноцінно просто неможливо юридично. Тому воно і досі, на жаль, лишається занедбаною околицею Дніпра”, - зазначив політик. 

Він впевнений, що процес приєднання складний і досі не завершений через розміщення аеропорту “Дніпро” на території селища:

“Саме прикріплення Авіаторського до аеропорту й інтересів головного Зе-бенефіціара не дозволяє приєднати його до Дніпра”.

Після кількох років роботи над проектом, купою погоджень різних служб на рівні держави і області, численних висновків і дозволів, Андрій Денисенко домігся внесення Кабінетом Міністрів Володимира Гройсмана відповідного законопроекту до Верховної Ради. Ось він на її сайті - http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=66095.

При цьому найбільший спротив приєднанню Авіаторського до Дніпра, наголошує Андрій Денисенко, продовжує чинити колишній перший заступник голови, а тепер голова обласної ради Святослав Олійник, опір якого вдалося обійти лише після прийняття ВРУ нового порядку зміни меж адміністративно-територіальних одиниць, з якого було виключено рішення обласних рад.

“І ні для кого не секрет, що саме Олійник є смотрящим від Коломойського, а протидія приєднанню Авіаторського до міста пов‘язана з гострим конфліктом, який вони обидва мають із міською владою Дніпра. Саме тому, сформована після перемоги Зе монобільшість, заблокувала прийняття невигідного для Коломойського з Олійником, але такого потрібного для 2,5 тисяч людей законопроекту”, - пояснює ситуацію невизначеності, в якій перебувають мешканці Авіаторського Андрій Денисенко. 

Втім, політик має намір завершити справу і домогтися приєднання Авіаторського до міста Дніпра. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...