App Store Google Play

​​ЗеОпитування - інструмент хаотизації України, - член Стратегічної ради РОК

24 Жовтня 20:00
​​ЗеОпитування - інструмент хаотизації України, - член Стратегічної ради РОК

Опитування, що є абсолютно незаконним і не може мати жодних правових наслідків, ініційоване не випадково. Воно є додатковим елементом руйнації правової системи в Україні, додатковим елементом політичної хаотизації, оскільки породжує негативну реакцію у суспільстві із-за брутального ігнорування владним угрупованням чинного законодавства. 

Таку думку висловив Михайло Гончар, Президент Центру глобалістики «Стратегія ХХІ», член Стратегічної Ради Руху Опору Капітуляції.

За його словами, ця ініціатива цілком вписується в алгоритм хаотизації України зсередини країни Росією через відповідний ланцюжок «корисних ідіотів» та російської агентури, що працюють на вищих щаблях влади та в оточенні глави держави.

“Вимальовується наступний алгоритм можливих дій. Оскільки не вдалося протягнути до місцевих виборів базовий закон про референдум з цілого пакету законів про так зване пряме народовладдя, то ймовірно, що надійшла певна директива з Москви про необхідність закласти підвалини на післявиборчий період. Мається на увазі маніпулятивне використання результатів опитування в якості підґрунтя для подальшої організації проведення «законного референдуму» вже після прийняття законодавства про пряме народовладдя у ВР України”, - зазначив Михайло Гончар.

Він також впевнений, що це елемент технології розмивання центральної влади в Україні, її подальше ослаблення через «ініціювання знизу» низки місцевих референдумів, підсумки яких надалі будуть використовуватися для того, щоб обмежити повноваження Центру, хаотизувати додатково становище в країні через хаотизацію в регіонах. В подальшому, президент, який ініціював незаконне опитування, керуючись ніби-то благими намірами та бажанням порадитися з народом, отримає ефект бумерангу з регіонального рівня. 

“Місцеві різного роду князьки та агентура впливу Росії, що отримає владні повноваження на місцях після 25 жовтня, буде діяти за моделлю нинішніх дій особи в президентському кріслі, тобто ігноруючи все і всіх. Це все вписуються  в алгоритм хаотизації. Хаотизація противника руками самого противника – це вершина мистецтва війни гібридного типу, коли агресор мінімізує свої витрати, свої зусилля, діючи зовні проти країни-жертви, а використовує її потенціал для того, щоб вона сама себе зруйнувала. В цей алгоритм також вписуються і наміри, озвучені президентом на зустрічі з журналістами 22 жовтня – щодо можливого розпуску Верховної Ради, відставки Кабміну тощо. Усе це в сукупності тільки збільшує дезорганізацію влади, її дисфункціональність та породжує спротив і протест в суспільстві, який неминуче призведе до соціально-політичного катаклізму”, - підсумував член Стратегічної Ради РОК.

Також Рух Опору Капітуляції надав інструкцію, як реагувати на опитування:

http://bit.ly/БойкотЗЕ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...