App Store Google Play

Тарас Тополя та alyona alyona запустили соціальну ініціативу “Вибирай обирати”

24 Жовтня 15:30
Тарас Тополя та alyona alyona запустили соціальну ініціативу “Вибирай обирати”

Тарас Тополя – соліст гурту «Антитіла», молодіжний посол UNICEF в Україні та alyona alyona – реперка, співзасновниця лейблу ENKO, запустили в мережі соціальну ініціативу «Вибирай обирати». Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на ролик ініціативи.

Мета акції: донести, що свобода вибору – це важливо, закликати молодь прийти на місцеві вибори 25 жовтня, адже важливо самостійно і свідомо обирати долю своєї країни.

“Я закликаю прийти на вибори 25 жовтня та віддати свій голос за того кандидата, який, на вашу думку, найбільше заслуговує представляти інтереси народу в органах місцевого самоврядування. Я закликаю всіх зважено і критично ставитись до будь-якої інформації, вивчати, порівнювати та аналізувати перед тим, як робити остаточний висновок. Я закликаю обирати”, – коментує ініціативу Тарас.

“Уявіть, що ви взагалі в своєму житті не можете нічого вибирати, що все вибирають за вас. Уявіть, що за вас вибирають, в якій країні вам жити, кого любити, чим займатися”, – говорить у відео alyona alyona.

Самим будувати своє життя і своє майбутнє, мати можливість вибирати – це одні з найважливіших аспектів людського життя. І участь у виборах – це саме про це. Це можливість будувати свою долю самостійно і «вибирати» країну, в якій ти хочеш жити.

Організатори проекту підготували соціальний ролик, про те, що кожен має право на свободу вибору: “Свобода вибору – це найскладніше і найпрекрасніше що є у нас в житті і коли говорять, що ти не можеш вибирати свою долю – це неправда. Це говорять слабкі, а ти сильний и молодий. Вибирай свою долю сам. Вибирай обирати”.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...