App Store Google Play

У ексгравця Дніпра зникли гроші з банківського сейфа.

22.10.2020 13:00
У ексгравця Дніпра зникли гроші з банківського сейфа.

Головний тренер молодіжної збірної України з футболу і ексгравець збірної та ФК "Дніпро" Руслан Ротань заявив про зникнення грошей з комірки в АТ "ПриватБанк" та звинуватив у цьому слідчу групу Державної фіскальної служби. Про це Ротань написав в Instagram, передає Дніпроград.

"17 вересня слідча група Державної фіскальної служби з Києва розкрила мою комірку в ПриватБанку і забрала звідти мої заощадження. За кримінальним провадженням, що не має до мене жодного відношення. Не поставивши мене до відома. У результаті третина вилучених грошей "випарувалася" й не потрапила до протоколу вилучення", –  написав Ротань.

Про те, що сталося, Ротань дізнався випадково 18 вересня. Станом на 18 жовтня колишньому футболісту вже вдалося повернути частину коштів за допомогою юристів.

У Приватбанку заперечують пропажу грошей з комірки Ротаня. В інтерв'ю РБК-Україна пресслужба банку заявила, що в постанові суду не були вказані дані власника, а тільки номер комірки депозитарію банку.

"ПриватБанк працює виключно в рамках чинного законодавства і виконав постанову про проведення слідчих дій щодо сейфової комірки", – заявили в ПриватБанку.

У банку додали, що відкриття сейфа проводилося під відеозапис зі складанням опису вмісту. Саме відділення банку тоді було оточено і не обслуговувало клієнтів. У комірці знаходився листок обліку приходу й витрати грошей. Залишок в комірці "збігався з тим, що було вилучено і внесено в опис правоохоронцями", заявили у банку.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...