App Store Google Play

Як влада Дніпра забезпечить інфекційну безпеку під час виборів у неділю

21 Жовтня 11:45
Як влада Дніпра забезпечить інфекційну безпеку під час виборів у неділю

Один з етапів підготовки до місцевих виборів 2020, які відбудуться 25 жовтня, – забезпечення виборчих дільниць необхідними спецзасобами та інформаційними матеріалами у зв’язку із карантинними обмеженнями. У Дніпрі усі 425 виборчих дільниць забезпечені усім необхідним, заявляють у міськраді, передає Дніпроград.

«Ми забезпечуємо усі виборчі дільниці нашого міста дезінфікуючими засобами для рук, поверхонь та підлоги, масками для виборчих комісій, жовтими стрічками для розмітки безпечної дистанції, безконтактними термометрами. Також ми розробили інформаційні матеріали, які будуть розміщені на дільницях», - повідомив директор департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Дніпровської міської ради Артем Нідєлько.

Крім того, передбачені запасні термометри та маски для виборців, які з якихось причин прийдуть на дільницю без засобу індивідуального захисту.

«Ми передбачаємо, що дійсно деякі люди можуть прийти на дільницю без маски або по дорозі з нею може щось статися, тож ми забезпечуємо певний відсоток додаткових масок. Також є запасні термометри, якщо на якійсь дільниці термометр вийде з ладу», - заявив Артем Нідєлько.

Для тих людей, у яких при вході буде виявлена підвищена температура, буде окрема кабінка та урна для голосування з відповідними позначками. Також відомо, що кожні чотири години приміщення, де розташовані виборчі дільниці, оброблятимуться спеціальними розчинами. Раз на дві години оброблятимуть ті зони, з якими частіше контактують виборці: дверні ручки, кабінки для голосування, столи. Зараз представники районів отримують у департаменті з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформації політики Дніпровської міської ради ці засоби. Протягом одного-двох днів їх розвезуть на дільниці.

«Ми відповідаємо за забезпечення 32 виборчих дільниць. Сьогодні отримуємо усе необхідно, аби виборчий процес 25 жовтня був безпечним», - зазначила представниця Соборної районної у м. Дніпрі ради Інна Супрун.

За дотриманням карантинних норм на виборчих дільницях слідкуватимуть працівники поліції.  

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...