App Store Google Play

У жовтні жителі Дніпра та Підгородного отримають платіжки за світло з новими особовими рахунками

20 Жовтня 17:00
У жовтні жителі Дніпра та Підгородного отримають платіжки за світло з новими особовими рахунками

У відповідності до вимог Закону України «Про ринок електричної енергії» електропостачальник YASNO впроваджує нову облікову базу. У зв’язку з цим у жителів міст Дніпро та Підгородне у жовтні змінилися особові рахунки з електроенергії. Постачальник розповів клієнтам, на що необхідно звернути увагу. Про це йдеться у пресслужбі відомства, передає Дніпроград.

·Особові рахунки змінились автоматично. Тому переоформлювати документи, додатково звертатись до контакт-центру чи енергоофісів YASNO не потрібно.

·Новий особовий рахунок клієнта YASNO складається з 12 цифр та починається на 522.

Дізнатись його можна зручним способом:

-        у платіжках за вересень, що надійдуть в жовтні, та усіх наступних;

-        на сайті yasno.com.ua у розділі Особистий кабінет;

-        через viber-бот YASNO-online;

-        за телефоном контакт-центру (056/067/050) 770 11 55;

-        у viber, sms, email-повідомленнях, що будуть надіслані користувачам Особистого кабінету.

·Для жителів Дніпра та Підгородного оновився Особистий кабінетна сайті YASNO. Для реєстрації у ньому необхідно використовувати новий особовий рахунок. Після цього клієнт зможе швидко та зручно вносити показання лічильника, сплачувати рахунки без комісії, контролювати своє споживання та платежі.

·Реквізити для оплати за електроенергію не змінилися. При оплаті через касу банку чи відділення Укрпошти надайте касиру платіжку, щоб він вірно вказав реквізити постачальника YASNO (юридична назва ТОВ «Дніпровські енергетичні послуги») та діючий особовий рахунок. Навіть якщо кошти будуть сплачені за попереднім особовим рахунком, платіж буде зараховано.

·В інтернет-банкінгах та платіжних сервісах дані оновилися автоматично. Сплачуючи за світло через Приват24, ПУМБ-online, EasyPay, Portmone та ін. системи, змінювати шаблони та налаштування не потрібно.

«Особові рахунки поступово змінюються в усіх жителів Дніпропетровщини. Протягом року це вже відбулося для клієнтів більшості населених пунктів та районів області. А з жовтня – також для жителів Дніпра та Підгородного. Ми створили умови, щоб зміни відбулися комфортно, і кожний міг дізнатися новий особовий рахунок у найбільш зручний спосіб. Крім реєстрації в оновленому Особистому кабінеті на сайті YASNO, жодних додаткових дій від клієнтів не потребується», - сказав директор YASNO в Дніпропетровській області Юрій Федько.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...