App Store Google Play

У жовтні жителі Дніпра та Підгородного отримають платіжки за світло з новими особовими рахунками

20.10.2020 17:00
У жовтні жителі Дніпра та Підгородного отримають платіжки за світло з новими особовими рахунками

У відповідності до вимог Закону України «Про ринок електричної енергії» електропостачальник YASNO впроваджує нову облікову базу. У зв’язку з цим у жителів міст Дніпро та Підгородне у жовтні змінилися особові рахунки з електроенергії. Постачальник розповів клієнтам, на що необхідно звернути увагу. Про це йдеться у пресслужбі відомства, передає Дніпроград.

·Особові рахунки змінились автоматично. Тому переоформлювати документи, додатково звертатись до контакт-центру чи енергоофісів YASNO не потрібно.

·Новий особовий рахунок клієнта YASNO складається з 12 цифр та починається на 522.

Дізнатись його можна зручним способом:

-        у платіжках за вересень, що надійдуть в жовтні, та усіх наступних;

-        на сайті yasno.com.ua у розділі Особистий кабінет;

-        через viber-бот YASNO-online;

-        за телефоном контакт-центру (056/067/050) 770 11 55;

-        у viber, sms, email-повідомленнях, що будуть надіслані користувачам Особистого кабінету.

·Для жителів Дніпра та Підгородного оновився Особистий кабінетна сайті YASNO. Для реєстрації у ньому необхідно використовувати новий особовий рахунок. Після цього клієнт зможе швидко та зручно вносити показання лічильника, сплачувати рахунки без комісії, контролювати своє споживання та платежі.

·Реквізити для оплати за електроенергію не змінилися. При оплаті через касу банку чи відділення Укрпошти надайте касиру платіжку, щоб він вірно вказав реквізити постачальника YASNO (юридична назва ТОВ «Дніпровські енергетичні послуги») та діючий особовий рахунок. Навіть якщо кошти будуть сплачені за попереднім особовим рахунком, платіж буде зараховано.

·В інтернет-банкінгах та платіжних сервісах дані оновилися автоматично. Сплачуючи за світло через Приват24, ПУМБ-online, EasyPay, Portmone та ін. системи, змінювати шаблони та налаштування не потрібно.

«Особові рахунки поступово змінюються в усіх жителів Дніпропетровщини. Протягом року це вже відбулося для клієнтів більшості населених пунктів та районів області. А з жовтня – також для жителів Дніпра та Підгородного. Ми створили умови, щоб зміни відбулися комфортно, і кожний міг дізнатися новий особовий рахунок у найбільш зручний спосіб. Крім реєстрації в оновленому Особистому кабінеті на сайті YASNO, жодних додаткових дій від клієнтів не потребується», - сказав директор YASNO в Дніпропетровській області Юрій Федько.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...