App Store Google Play

У Дніпрі виборці з підвищеною температурою голосуватимуть в окремих кабінках

20 Жовтня 16:15
У Дніпрі виборці з підвищеною температурою голосуватимуть в окремих кабінках

На виборчих дільницях у Дніпрі діятимуть окремі кабінки й урни для людей, у яких при вході буде виявлена підвищена температура: кабінку й урну обладнають відповідними позначками. Про це повідомив директор департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Дніпровської міської ради Артем Нідєлько, передає Дніпроград з посиланням на Суспільне.

За його словами, кожні чотири години приміщення, де розташовані виборчі дільниці, оброблятимуть спеціальними розчинами. Також раз на дві години оброблятимуть ті зони, з якими частіше контактують виборці: дверні ручки, кабінки для голосування, столи.

Він повідомив, що передбачені маски для виборців, які з якихось причин прийдуть на дільницю без засобу індивідуального захисту.

«Також є запасні термометри, якщо на якійсь дільниці термометр вийде з ладу», – каже Артем Нідєлько.

В свою чергу, для масок на дільницях встановлять спеціальні контейнери для утилізації. Про це розповів представник обласного лабораторного центру Денис Кисельов.

Зі свого боку, медик не рекомендує приходити голосувати разом із дітьми, радить за можливості взяти свою ручку. Для дотримання дистанції, кількість людей на дільниці повинна бути не більшою ніж 3 людини на один стіл, де видають бюлетені. Про це каже, йдеться у постанові Кабміну.

"Необхідно використовувати засоби індивідуального захисту, респіратори, захисні маски. Допускається використання масок виготовлених самостійно. Засоби індивідуального захисту, необхідно дотримуватися правил носіння цих засобів. Тобто вони повинні прикривати ніс і рот", - сказав лікар.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...