App Store Google Play

Фрунзенський ліс у Дніпрі розділять на зони та охоронятимуть

20 Жовтня 11:45
Фрунзенський ліс у Дніпрі розділять на зони та охоронятимуть

У Дніпрі Фрунзенський ліс візьмуть під охорону та розділять на зони. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на ДніпроTV.

Так, на останній сесії облради депутати прийняли рішення присвоїти Фрунзенському лісі статус заказника. Тепер його будуть охороняти, а також розділять на зони, як для відпочинку, так і на "заповідні", для збереження різних видів рослин і тварин.

"Багато років велися роботи про присвоєння цій території заповідного статусу. І нарешті, 9 жовтня, на сесії було прийнято доленосне для цієї території рішення про присвоєння статусу заповідника", - розповів еколог, депутат Дніпропетровської обласної ради Олексій Ангурець.

Також чиновник наголосив на унікальності лісу та пояснив, чому місцеві мешканці активно добивались для нього статусу заповідника.

"Тут майже 200 га лісу з унікальною флорою і фауною. Тут присутні понад 2000 рідкісних рослин, а так само червонокнижних тварин, комах і птахів", - зазначив він.

Олексій Ангурець повідомив, що територію Фрунзенського лісу охоронятимуть, а також заборонять всі види діяльності, що можуть йому нашкодити:

"Буде створено проект лісу, проведено зонування. А головне, ліс буде перебувати під охороною. Тобто, тут заборонено буде будівництво, видобуток копалин, викид сміття. Словом, всі дії, які можуть завдати шкоди цій території ".

Зі свого боку, депутати облради обіцяють, що, незважаючи на всі нововведення і заходи по збереженню флори і фауни, вхід в заповідник залишиться безкоштовним. Відтак, перешкоджати відпочинку людей ніхто не буде, проте незаконну діяльність (гонки на квадроциклах) планують заборонити, адже подібний бізнес шкодить природі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...