App Store Google Play

Зеленський хотів зіграти по-старому, але не пішло

19.10.2020 18:00
Зеленський хотів зіграти по-старому, але не пішло

Здається, опитування, про яке заявив президент Зеленський, покликане не підтягнути рейтинг "Слуги народу". А навпаки - усунутися президенту від рейтингу партії. Продемонструвавши – ось партійний проєкт, а ось президент. Показати, що інтерес до президента у рази вищий, ніж не тільки до "СН", але і загалом до інших партій. Що президент є політичним лідером.

По-друге, Зеленський хоче повернутися у режим тих виборчих кампаній, коли він міг тримати аудиторію і віртуозно нею управляти. Згадаємо другий тур президентських виборів і фішку – стадіон.

Аналогічна історія з "вийди, розбійник" перед парламентськими виборами. Коли вся країна обговорювала, як Зеленський виганяв чиновника.

Зараз Зеленський теж намагався перевернути передвиборчий стіл, на якому лежали політичні розклади. І зіграти по-своєму, по-старому. Але не пішло. Після другого оголошеного запитання сьогодні вже злили п'ять. Влада зрозуміла, що не можуть тримати аудиторію.

Вчора вони спіткнулися, зал перестав аплодувати. Зеленський, як актор, зрозумів, і всі номера зразу викинули на обговорення.

Перше запитання було невдалим. Зеленський не покарав жодного корупціонера. На запитання: як ви хочете, щоб карали – довічним чи ні, люди б задали зустрічне: а кого ти взагалі покарав? Ти прийшов на бажанні навести справедливість, але цього не зробив. Що завершиться епоха бідності. Не борешся з олігархами.

Тому люди реагують апатією. Їм вже не цікаво, що говорить Зеленський. Технологія, коли піднімаються ставки очікувань, вже не працює.

Кампанія "Слуги народу" – провальна. У президента хочуть показати: негативний результат - це не про нас. Але з 5 мільйонів анкет, які вони запропонують, може бути використано не більше 20-ти. До Зеленського виникла велика кількість запитань, які його Офіс, народні депутати не змогли прокомунікувати. Опитування взагалі може бути муляжем.

Бажання Зеленського відмежуватися від ймовірного негативного результату, може цей негативний результат тільки збільшити. Що тільки посилить політичну кризу, яка є.

Щодо кулуарного, то видно конфлікт Зеленського з Коломойським. Той не буде давати свої "штики" у парламенті голосувати за бюджет. Інший олігарх намагається Зеленському ці "штики" знайти. Саме через те, що "штиків" ще немає, нашвидкоруч перелаштувати 20 жовтня на щорічний виступ президента. А ухвалити бюджет не можуть.

Банкова засіла в рутину. В якій не вирішують питання, а почали поїдати один одного.

Gazeta.ua

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...