App Store Google Play

До міськради Дніпра після виборів 25 жовтня зайдуть тільки 6 політичних сил - результати соціології

18 Жовтня 12:30
До міськради Дніпра після виборів 25 жовтня зайдуть тільки 6 політичних сил - результати соціології

У Дніпрі провели незалежне передвиборне опитування. 2 000 жителів, які вже визначилися зі своїм вибором, відповіли, за кого проголосують на виборах 25 жовтня. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Інформатор.

За результатами соціологічних досліджень, перше місце серед партій передвиборної гонки в Дніпрі займає партія «Пропозиція». За неї віддали б свої голоси 30,3% населення.

Друге місце, з відривом майже в два рази, ділять між собою партії «Слуга Народу» - 17,9% і ОПЗЖ - 16,9%.. «Європейська Солідарність» - на четвертому місці з результатом 10,1%, «Блок Вілкула Українська перспектива» і партія «Громадська Сила» - майже з однаковими результатами - 7,9% і 7,7% відповідно замикають прохідний бар'єр.

Отже, біля керма в міській раді Дніпра виявиться всього 6 політичних сил.

Далі за списком йдуть партії, які точно не пройдуть до міськради Дніпра: це політична сила «Батьківщина» і «Партія Шарія».

Партії «Демократичний Альянс», «За майбутнє», «Голос», ВО «Свобода» - набирають менше одного відсотка.

Висока позиція партії Бориса Філатова свідчить про те, що нині діючому меру Дніпра містяни довіряють. А ось нові обличчя, молоді та без досвіду кандидати, на жаль, вже не викликають довіри у городян.

Разом з тим слід зауважити, що інші партії теж не зменшують обертів. Політичний експерт Яніна Соколовська зазначила, що зростання рейтингу опозиційної сили «Європейська Солідарність» пов'язане з реакцією людей на дії президентської партії «Слуга Народу». ЄС стала форпостом демократичних сил в Дніпрі.

Незалежне опитування проводилося в Дніпрі з 10 по 13 жовтня громадською організацією «Інститут людини та міста». Всього опитано 2 000 респондентів віком від 18 до 55 років, які проживають в Дніпрі. Опитували методом face-to-face. Похибка опитування - 2,5%.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У Дніпрі вже багато писали про корупційні схеми з будівництвом нового аеропорту за 2 мільярди бюджетних коштів, яке відбувається фактично в інтересах олігарха Коломойського.Але за кадром залишилася іс...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...