App Store Google Play

Зеленський хоче перекласти свою відповідальність за ситуацію в державі на українців, - Геращенко

16 Жовтня 17:00
Зеленський хоче перекласти свою відповідальність за ситуацію в державі на українців, - Геращенко

Президент Зеленський має повноцінно виконувати свої функції та вирішувати питання управління державною, а не перекладати відповідальність за свою бездіяльність на українців, проводячи маніпулятивні опитування думки громадян. Таку думку висловила співголова фракції «Європейська солідарність», передає Дніпроград з посиланням на офіційний сайт політсили.

«Президент хоче запровадити пожиттєве за корупцію – у нього є всі шанси законодавчої ініціативи, подати законопроект і, будь ласка, голосуйте, у вас є 226 голосів. Але уявляєте, президент навіть на це не здатен – він не може написати закон», - коментує Геращенко одне з питань з "всенародного опитування" від Зеленського.

За її словами, те саме стосується і пропозиції щодо вільної економічної зони на Донбасі.

«Слуги» вже півтора роки живуть в наративі про п’ятого Президента України Порошенка. І говорять, що Порошенко говорив про вільну економічну зону, а тепер це Зеленський підхопив. Порошенко, якби це пропонував, він би подав законопроект і ми б в парламенті його дебатувати. Тому якщо Зеленський хоче подати якийсь законопроект про вільну економічну зону – нехай подає.

А тепер про Зеленського: в понеділок Зеленський виходить на «блакитні екрани» і говорить, що будуть питання, які хвилюють народ, які обговорюють на кухні. Скажіть мені, будь ласка, чи є хоч одна кухня в країні, де обговорюють вільну економічну зону на Донбасі? Навіть на Донбасі сьогодні обговорюють питання миру, питання тарифів, питання ковіду, питання відсутності доступної медицини, питання оплати праці вчителів і лікарів», - зауважає нардепка.

В свою чергу, політикиня закликала Зеленського поспілкуватись з народом, аби зрозуміти, які насправді проблеми є нагальними для українців:

«Передайте президенту, щоб він вийшов з народом поспілкувався. Бо ви ж його не те що у «теплій ванні» тримаєте, а вже у повній ізоляції. Він вважає, що на кухнях обговорюють питання вільної економічної зони на Донбасі. Мені шкода президента, що ви йому брешете. Бо такого на кухнях ніхто не обговорює».

На думку Геращенко, наступне важливе питання за які кошти буде проводитися опитування.

«Якщо у держави є вільні гроші, то давайте запитаємо у громадян чи готові вони направити мільйони на таке свавілля чи їх треба направити на боротьбу з ковідом. А якщо це спонсорські гроші, то хто цей загадковий спонсор. І брати спонсорські гроші на опитування – це вже теж корупція. Ви краще масками забезпечте людей, ніж ви говорите, що ще й опитування будете проводити», – додала депутатка.

Наостанок Ірина Геращенко наголосила, що дане опитування - незаконне, а відповіді на нього має давати не народ, а президент.

«Те, що це незаконно, не потрібно, це шахрайство – проводити якесь опитування – це вже абсолютно очевидні речі. Ми закликаємо вас не перекладати на народ роботу президента. Він має відповіді давати», – підкреслила вона.

Нагадаємо, "загальнонародне опитування" від президента Зеленського, яке відбудеться під час 25 жовтня на місцевих виборах, вже розкритикували патріотичні організації та громадські діячі. Зокрема, "5 питань Зеленського" були засуджені Рухом опору капітуляції та його координатором на Січеславщині Андрієм Денисенком.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У Дніпрі вже багато писали про корупційні схеми з будівництвом нового аеропорту за 2 мільярди бюджетних коштів, яке відбувається фактично в інтересах олігарха Коломойського.Але за кадром залишилася іс...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...