App Store Google Play

Увімкни Mediaprostir

15 Жовтня 18:00
Увімкни Mediaprostir

Рівно рік тому обласна рада свавільно відімкнула світло у громадському хабі MediaProstir та почала незаконне захоплення приміщення.

Протягом двох років десятки громадських активістів та організацій безкоштовно проводили заходи на базі хабу. Але приміщення було вимкнуто від електропостачання після проведення акції "Ні капітуляції!" наступного дня, 15 жовтня 2019 року.

Незважаючи на відсутність світла та ганебний тиск обласної влади, хаб продовжував функціонувати до коронавірусного карантину навесні цього року.

Весь 2020-й рік обласною владою під керівництвом Святослава Олійника, за абсолютно свавільного сприяння національної поліції, зчинялася низка спроб захопити приміщення, змінити балансоутримувача та позбавити законного орендаря, ГО "ЦСТ "Інфопростір" можливості працювати.

Так 16 квітня група тітушок проникла у приміщення, псуючи майно орендаря. 

Після того, як поліція змусила злочинців покинути приміщення, вони втекли на територію обласної ради, що через огорожу.

23 квітня представники облради зірвали з вістря на ракеті біля хабу червоно-чорний прапор. Після цього не дала активістам повернути його.

6 травня під прикриттям поліції посіпаки Олійника почали монтувати на хабі символіку фейкового штабу боротьби з коронавірусом, заклеюючи та псуючи символіку Руху опору капітуляції.  При цьому злочинці використовували символіку Червоного Хреста, що є злочином. Поважна організація підтвердила, що її символи використали незаконно.

12 травня під супроводом поліції "технічні працівники" зламали замки та увірвалися до хабу, а поліція цьому ганебному свавіллю всіляко сприяла, зігнавши понад 50 працівників до двору приміщення. 

19 серпня суд скасував низку рішень обласної ради, якими смотрящий за регіоном від Коломойського Святослав Олійник прикривався, намагаючись позбавити законного орендаря хабу можливості працювати.

Зелена влада, її представники на місцях в особі Святослава Олійника та його кишенькового посіпаки Олександра Бондаренка не вміють діяти відповідно до законодавства і не сприймають законних правових позицій. 26 серпня, під час візиту Зеленського до Дніпра, його охорона та поліція свавільно побила активістів , а проти координатора Руху опору капітуляції Дніпра та Січеславщини Андрія Денисенка сфабриковано кримінальне провадження. 

Таким чином, відстоюючи право на законну громадську діяльність, на чітке виконання зобов'язань орендаря, на мирний протест - все, що ми отримуємо - це політичний тиск, побиття, захоплення та псування майна і фабрикування проваджень. 

Але перемога буде за нами!

Нас гасить влада, та вона - тимчасова!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У Дніпрі вже багато писали про корупційні схеми з будівництвом нового аеропорту за 2 мільярди бюджетних коштів, яке відбувається фактично в інтересах олігарха Коломойського.Але за кадром залишилася іс...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...