App Store Google Play

Путін не боїться нікого з наших політиків чи олігархів

14 Жовтня 18:30
Путін не боїться нікого з наших політиків чи олігархів

Путін не боїться нікого з наших політиків чи олігархів. Путін боїться саме наших захисників і захисниць, тисяч добровольців, які щодня чинять їй опір, і мають підтримку суспільства. Саме ці люди стримують Кремль від ще більш агресивних дій та не мають ілюзій про мирний шлях завершення війни. На відміну від президента та його оточення, які своїми діями лише підставляють наших воїнів і воячок.

У 2014 році 14 жовтня визнано державним святом День захисника України задля висловлення вдячності та вшанування людей, які боролися та продовжують боротися за вільну і незалежну Україну. Йдеться не лише про захисників і захисниць, які воюють з окупантом у російсько-українській війні. А й про всіх, хто відстоював вільну українську державу — сьогодні також відзначають день козацтва та започаткування УПА.

Скоріше за все, як і я, ви також помітили, що День захисника України чомусь намагаються зробити “днем чоловіків і хлопчиків”. Магазини пропонують придбати святкові набори для свого сина, батька, чоловіка, аби привітати їх зі святом, роблять великі акції чи знижки на подарунки для чоловіків, а в школах чи дитячих садках цей день обрали замість “23 фєвраля” для привітання хлопців.

Не піддавайтеся совку, бо цим ви спотворюєте суть цього дня та забираєте його у людей, для яких воно було створене, — захисників і захисниць, які обороняли та обороняють наше мирне життя та свободу від окупанта.

Також пам’ятайте, спроможність захищати Україну не залежить від того, чи ви народилися хлопцем чи дівчиною. Такий підхід походить з несучасних, патерналістичних культур, де начебто роль чоловіка — воювати і захищати, а жінок — бути матір’ю і господаркою. Коли ми будуємо сучасну державу, маємо позбуватися таких нав’язаних ролей.

Незалежно від професії, віку, фінансового стану тисячі жінок на рівні з чоловіками щодня стримують російську навалу, захищаючи весь цивілізований світ. В Україні майже 30 тисяч жінок в лавах Збройних Сил України. З них понад 900 — старші офіцери, більш як 9 тисяч безпосередньо брали участь у бойових діях. https://bit.ly/33TuDPP Тож не забуваймо про те, що разом із захисниками на варті незалежності України завжди стояли та стоятимуть захисниці.

Коли зустрінете — не забудьте подякувати їм за службу, приклавши руку до серця. І не лише сьогодні! Захисники та захисниці мають відчувати нашу вдячність, повагу та підтримку завжди. В реальному житті лише завдяки їм ми можемо продовжувати боротьбу щодня кожен на своєму місці.

Повага та підтримка — це найменше, що ми можемо надати тим, завдяки кому маємо вільну та незалежну Україну сьогодні. Зі святом, наші захисники та захисниці!

Facebook автора

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...