App Store Google Play

Путін не боїться нікого з наших політиків чи олігархів

14.10.2020 18:30
Путін не боїться нікого з наших політиків чи олігархів

Путін не боїться нікого з наших політиків чи олігархів. Путін боїться саме наших захисників і захисниць, тисяч добровольців, які щодня чинять їй опір, і мають підтримку суспільства. Саме ці люди стримують Кремль від ще більш агресивних дій та не мають ілюзій про мирний шлях завершення війни. На відміну від президента та його оточення, які своїми діями лише підставляють наших воїнів і воячок.

У 2014 році 14 жовтня визнано державним святом День захисника України задля висловлення вдячності та вшанування людей, які боролися та продовжують боротися за вільну і незалежну Україну. Йдеться не лише про захисників і захисниць, які воюють з окупантом у російсько-українській війні. А й про всіх, хто відстоював вільну українську державу — сьогодні також відзначають день козацтва та започаткування УПА.

Скоріше за все, як і я, ви також помітили, що День захисника України чомусь намагаються зробити “днем чоловіків і хлопчиків”. Магазини пропонують придбати святкові набори для свого сина, батька, чоловіка, аби привітати їх зі святом, роблять великі акції чи знижки на подарунки для чоловіків, а в школах чи дитячих садках цей день обрали замість “23 фєвраля” для привітання хлопців.

Не піддавайтеся совку, бо цим ви спотворюєте суть цього дня та забираєте його у людей, для яких воно було створене, — захисників і захисниць, які обороняли та обороняють наше мирне життя та свободу від окупанта.

Також пам’ятайте, спроможність захищати Україну не залежить від того, чи ви народилися хлопцем чи дівчиною. Такий підхід походить з несучасних, патерналістичних культур, де начебто роль чоловіка — воювати і захищати, а жінок — бути матір’ю і господаркою. Коли ми будуємо сучасну державу, маємо позбуватися таких нав’язаних ролей.

Незалежно від професії, віку, фінансового стану тисячі жінок на рівні з чоловіками щодня стримують російську навалу, захищаючи весь цивілізований світ. В Україні майже 30 тисяч жінок в лавах Збройних Сил України. З них понад 900 — старші офіцери, більш як 9 тисяч безпосередньо брали участь у бойових діях. https://bit.ly/33TuDPP Тож не забуваймо про те, що разом із захисниками на варті незалежності України завжди стояли та стоятимуть захисниці.

Коли зустрінете — не забудьте подякувати їм за службу, приклавши руку до серця. І не лише сьогодні! Захисники та захисниці мають відчувати нашу вдячність, повагу та підтримку завжди. В реальному житті лише завдяки їм ми можемо продовжувати боротьбу щодня кожен на своєму місці.

Повага та підтримка — це найменше, що ми можемо надати тим, завдяки кому маємо вільну та незалежну Україну сьогодні. Зі святом, наші захисники та захисниці!

Facebook автора

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...