App Store Google Play

Дніпряни нагадали про політв'язнів та полонених режиму Кремля

11.10.2020 08:00
Дніпряни нагадали про політв'язнів та полонених режиму Кремля

10 жовтня в рамках всеукраїнської акції "Нагадай про кожного" небайдужі мешканці Дніпра привернули увагу влади до визволення політв'язнів й полонених кремлівського режиму, а також пошуків безвісти зниклих українських військових. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Аби донести до влади свої вимоги, серед яких звільнення полонених і політв'язнів режиму Кремля, а також пошуки незаконно викрадених та безвісти зниклих військовослужбовців, представники низки патріотичних організацій наряду з іншими небайдужими громадянами зібрались під стінами Дніпропетровської облдержадміністрації. Загалом, на заході були присутні близько сотні мітингарів.

"Нашими вимогами до Російської Федерації з точки зору міжнародного права є звільнити абсолютно всіх утриманих осіб вже сьогодні-завтра. Насправді, величезною проблемою є те, що жодним чином не врегульовано законодавчо на сьогоднішній день питання військовополонених. Про це ми теж говоримо сьогодні зі своїми вимогами до обласної адміністрації, до Офісу Президента. І про це все ми продовжуємо говорити, тому що ми небайдужі до цих людей, тому що ми їх не забуваємо. Тому що відчуваємо свій борг і свій обов'язок зробити так, щоб якомога швидше всі вони опинилися на волі", - сказав під час виступу доброволець першої хвилі, активіст "Національного Корпусу Дніпро" Денис Котенко.

Під час заходу учасники акції наголосили на неспроможності діючої влади повернути захоплених громадян на Батьківщину. Попри всі передвиборчі обіцянки звільнити полонених, Зеленський за півтора року так і не зробив цього. Тому, на думку патріотичної громади, він лише набирав рейтинги на українських захисниках, що роками знаходяться у ворожих застінках. В свою чергу, активісти вбачають в діях нинішнього президента російський вплив. Відтак, мітингарі впевнені: будь-які домовленості з Кремлем є соромом для всієї держави.

"Сьогоднішня зелена влада, сьогоднішній президент, коли на них світить ліхтар, уявляють себе королями нашої країни. Але в наших очах, в очах патріотів, ми бачимо цю владу як пішаків Кремля. Ми бачимо сьогоднішнього президента як фішку, яка працює в інтересах Російської Федерації. Вони просто напросто не розуміють, який це сором домовлятися з ворогом та поступатися йому. Вони не уявляють, який це сором завжди з позиції слабкого перемовлятись з такими левами, як путінська Російська Федерація", - зазначив засновник Дніпропетровської обласної ветеранської організації Родіон Кудряшов.

Усвідомлюючи присутність та значимість для РФ п'ятої колони в Україні, активіст "Суспільства майбутнього" Андрій Куліш запропонував обмінювати українців на очільників українських проросійських партій та організацій.

"Щоб полонених повернути, їх треба на когось обміняти. І у нас, насправді, в країні є величезна кількість людей-колаборантів. У нас є ОПЗЖ, у нас є "Партія Шарія", яка, по суті, є ворожою агентурою. Якщо ми хочемо повернути наших полонених, то у нас має держава боротися з колабораціонізмом. Ми можемо повернути всіх в одну мить, для цього потрібна тільки політична воля. Скільки дадуть полонених за Медведчука? За Бойка скільки дадуть? Давайте це питання піднімати", - наголосив Куліш.

Також активісти нагадали про політв'язнів, що стали заручниками не у ворога, а в Україні. Серед них - фігуранти "справи Шеремета", яких більше 300 діб без вагомої доказової бази утримують в СІЗО, а також "харківські робінгуди", яких обвинувачують в розстрілі автобусу, яким їхали активісти проросійської ГО Іллі Киви "Патріоти - за життя".

"Ці люди знаходяться в застінках не Кремля, але через тиск Кремля. Через те, що президенту-шоумену дуже хочеться бути миротворцем, і дуже хочеться якомога швидше закрити роти всім, як вони нас називають, радикалам, дуже гучним, патріотичним, небезпечним людям для сьогоднішнього режиму", - зазначив Денис Котенко.

Наприкінці акції небайдужі вигукували фрази "свободу в'язням Кремля" та "один за всіх, і всі за одного". Також дніпряни пообіцяли й надалі нагадувати про полонених, політв'язнів, а також безвісти зниклих військових.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...