App Store Google Play

У Дніпрі на перехресті Донецького шосе та Шолохова будують трамвайні платформи із зупинками

10.10.2020 10:00
У Дніпрі на перехресті Донецького шосе та Шолохова будують трамвайні платформи із зупинками

У Дніпрі продовжують будувати підвищені трамвайні платформи із зупинками. Наразі такі роботи тривають на перехресті Донецького шосе та вул. Шолохова, де вже виконано 70% запланованого, а закінчити планують упродовж двох тижнів. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на пресслужбу Дніпровської міськради.

За словами директора департаменту транспорту та транспортної інфраструктури ДМР Ігоря Маковцева, тут знаходиться достатньо великий пересадочний вузол та два житлові масиви Ломівський та Кам'янський, тому виникла доцільна потреба у будівництві нових сучасних зупинок із підвищеними трамвайними платформами.

«Тут проходить реконструкція трамвайних зупинок по обидва боки руху маршрутів №18 та №19. До цього зупинки не були облаштовані навісами. У рамках цього проєкту вже замінено 200 метрів трамвайного полотна, зроблений переїзд через колії. Зараз монтуються підвищені трамвайні платформи висотою 25 см для зручної посадки та висадки пасажирів, у тому числі, з інвалідністю. Також монтується найбільший у місті навіс зупинки довжиною близько 20 метрів з місцями для очікування трамваїв і пандус для заїзду на платформу маломобільних людей. Традиційно трамвайні платформи будуть викладені тактильною плиткою для пасажирів із проблемами зору. Згодом тут будуть встановлені інформаційні табло, які сповіщатимуть про час прибуття трамваю»,- розповів Ігор Маковцев.

Зі свого боку, директор КП «Дніпротранскомплекс» Станіслав Робота додав:

«Для безпеки пасажирів біля нових трамвайних зупинок буде встановлено огорожу, оскільки по обидва боки жвавий рух транспорту, а також упорядковано територію поруч. І надалі продовжуватимемо будувати нові зупинки, щоб пасажири очікували на транспорт у комфортних, сучасних умовах».

Зі слів спеціаліста департаменту транспорту та транспортної інфраструктури ДМР Івана Васючкова, цей транспортний вузол – важливий, оскільки протягом наступних років планується зробити лінію руху трамвайних маршрутів №18 та №19 швидкісною. А облаштування зупинок та підвищених платформ – один із підготовчих етапів.

«Загалом планується повна капітальна реконструкція усієї лінії цих трамвайних маршрутів, а також оновлення трамвайних вагонів, можливо, вони будуть трисекційними. Такі підвищені платформи із зупинками з’являтимуться по всьому маршруту трамваїв №18 та №19», - підкреслив спеціаліст департаменту.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...