App Store Google Play

У Дніпрі на перехресті Донецького шосе та Шолохова будують трамвайні платформи із зупинками

10 Жовтня 10:00
У Дніпрі на перехресті Донецького шосе та Шолохова будують трамвайні платформи із зупинками

У Дніпрі продовжують будувати підвищені трамвайні платформи із зупинками. Наразі такі роботи тривають на перехресті Донецького шосе та вул. Шолохова, де вже виконано 70% запланованого, а закінчити планують упродовж двох тижнів. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на пресслужбу Дніпровської міськради.

За словами директора департаменту транспорту та транспортної інфраструктури ДМР Ігоря Маковцева, тут знаходиться достатньо великий пересадочний вузол та два житлові масиви Ломівський та Кам'янський, тому виникла доцільна потреба у будівництві нових сучасних зупинок із підвищеними трамвайними платформами.

«Тут проходить реконструкція трамвайних зупинок по обидва боки руху маршрутів №18 та №19. До цього зупинки не були облаштовані навісами. У рамках цього проєкту вже замінено 200 метрів трамвайного полотна, зроблений переїзд через колії. Зараз монтуються підвищені трамвайні платформи висотою 25 см для зручної посадки та висадки пасажирів, у тому числі, з інвалідністю. Також монтується найбільший у місті навіс зупинки довжиною близько 20 метрів з місцями для очікування трамваїв і пандус для заїзду на платформу маломобільних людей. Традиційно трамвайні платформи будуть викладені тактильною плиткою для пасажирів із проблемами зору. Згодом тут будуть встановлені інформаційні табло, які сповіщатимуть про час прибуття трамваю»,- розповів Ігор Маковцев.

Зі свого боку, директор КП «Дніпротранскомплекс» Станіслав Робота додав:

«Для безпеки пасажирів біля нових трамвайних зупинок буде встановлено огорожу, оскільки по обидва боки жвавий рух транспорту, а також упорядковано територію поруч. І надалі продовжуватимемо будувати нові зупинки, щоб пасажири очікували на транспорт у комфортних, сучасних умовах».

Зі слів спеціаліста департаменту транспорту та транспортної інфраструктури ДМР Івана Васючкова, цей транспортний вузол – важливий, оскільки протягом наступних років планується зробити лінію руху трамвайних маршрутів №18 та №19 швидкісною. А облаштування зупинок та підвищених платформ – один із підготовчих етапів.

«Загалом планується повна капітальна реконструкція усієї лінії цих трамвайних маршрутів, а також оновлення трамвайних вагонів, можливо, вони будуть трисекційними. Такі підвищені платформи із зупинками з’являтимуться по всьому маршруту трамваїв №18 та №19», - підкреслив спеціаліст департаменту.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...