App Store Google Play

Підлеглі Олійника знову атакують Медіапростір

07.10.2020 17:00
Підлеглі Олійника знову атакують Медіапростір

Представники Дніпропетровської облради на чолі з правоохоронцями під прикриттям ремонтних робіт увірвались до громадського хабу Медіапростір. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку в Facebook Mediaprostir.

"Сьогодні за вказівкою голови облради Святослава Олійника та під особистим керівництвом директора КП "Дніпросервіс" Дмитра Коржа, представники обласної ради незаконно проникли в будівлю "MediaProstir", - йдеться у повідомленні

Члени  ГО "ЦСТ "ІНФОПРОСТІР", яка є законним орендарем цієї будівлі, викликали поліцію, але Дмитро Корж відмовився давати будь-які пояснення.

На майданчику "ProZorro" можна знайти тендер, згідно з яким КП "Дніпросервіс" замовив невідомі законному орендарю ремонтні роботи на суму 4.5 млн грн.

Адвокатка Дар'я Кияненко наголосила, що приміщення офіційне перебуває в оренді ГО "ЦСТ "ІНФОПРОСТІР", додавши, що це підтверджено рішенням окружного адміністративного суду.

"Ми впевнені, що це зроблено виключно для того, щоб під виглядом ремонту розкрасти гроші і розкурочити все всередині будівлі "MediaProstir", аби зробити її непридатною для використання нами, як законним орендарем", - заявила Надія Святун, членкиня  ради ГО "ЦСТ "ІНФОПРОСТІР".

Нагадаємо, тиск на громадський хаб з боку облради почався ще торік. Тоді Медіапростір був незаконно відключений від електропостачання після акції "Ні капітуляції!" у Дніпрі. Після цього суд зобов’язав поліцію розслідувати відповідний злочин, втім жодної реакції з боку правоохоронців не було.

Вже в поточному році, в квітні, будівлю Медіапростору захопили тітушки під керівництвом представника облради. Через місяць облрада знищила штаб Руху опору капітуляції, що розташовувався в хабі Медіапростір, прикрившись міжнародною організацією "Червоний Хрест" та використавши без дозволу її символіку.

Слід зазначити, що представники обласної ради заходили в Медіапростір навіть попри закон, коли вскривали опечатані двері хабу. Як стало відомо згодом, знищенням штабу РОК та Медіапростору в Дніпрі керував особисто начальник обласної поліції Володимир Богоніс, який віддавав злочинні накази про знищення організацій.

Як повідомлялося, 19 серпня, Дніпропетровський окружний адміністративний суд задовольнив позов ГО «ЦСТ «Інфопростір» та скасував протиправні рішення обласної ради, в частині, що стосується Mediaprostir.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...