App Store Google Play

"Маленькими кроками назустріч один одному": у Дніпрі відбувся форум сімей загиблих

6 Жовтня 12:00
"Маленькими кроками назустріч один одному": у Дніпрі відбувся форум сімей загиблих

У Дніпрі відбувся форум сімей загиблих «Маленькими кроками назустріч один одному». Це перший подібний захід у місті, який було організовано громадською організацією «ТАПС-Україна» за підтримки Дніпровської міської ради. Загалом у ньому взяло участь близько 100 учасників при дотриманні всіх карантинних заходів. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на пресслужбу Дніпровської міськради.

«Програма Дніпровської міської ради щодо підтримки громадських організацій діє успішно. Два дні проходив форум для сімей загиблих. Це не лише перший подібний захід у Дніпрі, такого формату форум проходить вперше в Україні. І надалі Дніпровська міська рада буде підтримувати громадські об’єднання, бо такі проєкти важливі», - наголосила заступниця директора департаменту соціальної політики Дніпровської міської ради Юлія Дмитрова.

Під час форуму учасники змогли познайомитися з групою психологів, цікавими спікерами, а також відвідати різні майстерні та майстер-класи, зокрема арт-терапію, виготовлення ляльок-мотанок, заняття з йоги.

«Я точно знаю, що піти до психолога та поділитися своєю проблемою буває складно. У свідомості багатьох людей все ще є переконання, що психотерапія – це зло, хоча впоратися без спеціалістів у цій ситуації буває складно. На нашому форумі працювало 14 психологів на всіх локаціях, які допомагали учасникам», - розповідає голова правління «ТАПС-Україна» Тетяна Хорольська.

Після форуму в організаторів багато планів. Зокрема, вони збираються допомогти родинам загиблих героїв із працевлаштуванням разом із партнерами громадської організації, проводити майстер-класи з арт-терапії та заняття з йоги й надалі.

«На форумі нам важливо було зрозуміти, у якому стані знаходяться ті, хто пережили втрату, та зрозуміти, які вони мають потреби. Для підлітків вже найближчим часом ми організуємо зустріч з профорієнтації, для вдів створюємо групи психологічної підтримки, а влітку плануємо зробити виїзний табір і ще багато іншого. Головне, що ми хочемо донести: потрібно не жити втратою, а навчитися з нею жити, дбати про своє майбутнє», - розповіла членкиня організації «ТАПС-Україна», психологіня проєкту Олена Шилова.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...