App Store Google Play

"Маленькими кроками назустріч один одному": у Дніпрі відбувся форум сімей загиблих

06.10.2020 12:00
"Маленькими кроками назустріч один одному": у Дніпрі відбувся форум сімей загиблих

У Дніпрі відбувся форум сімей загиблих «Маленькими кроками назустріч один одному». Це перший подібний захід у місті, який було організовано громадською організацією «ТАПС-Україна» за підтримки Дніпровської міської ради. Загалом у ньому взяло участь близько 100 учасників при дотриманні всіх карантинних заходів. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на пресслужбу Дніпровської міськради.

«Програма Дніпровської міської ради щодо підтримки громадських організацій діє успішно. Два дні проходив форум для сімей загиблих. Це не лише перший подібний захід у Дніпрі, такого формату форум проходить вперше в Україні. І надалі Дніпровська міська рада буде підтримувати громадські об’єднання, бо такі проєкти важливі», - наголосила заступниця директора департаменту соціальної політики Дніпровської міської ради Юлія Дмитрова.

Під час форуму учасники змогли познайомитися з групою психологів, цікавими спікерами, а також відвідати різні майстерні та майстер-класи, зокрема арт-терапію, виготовлення ляльок-мотанок, заняття з йоги.

«Я точно знаю, що піти до психолога та поділитися своєю проблемою буває складно. У свідомості багатьох людей все ще є переконання, що психотерапія – це зло, хоча впоратися без спеціалістів у цій ситуації буває складно. На нашому форумі працювало 14 психологів на всіх локаціях, які допомагали учасникам», - розповідає голова правління «ТАПС-Україна» Тетяна Хорольська.

Після форуму в організаторів багато планів. Зокрема, вони збираються допомогти родинам загиблих героїв із працевлаштуванням разом із партнерами громадської організації, проводити майстер-класи з арт-терапії та заняття з йоги й надалі.

«На форумі нам важливо було зрозуміти, у якому стані знаходяться ті, хто пережили втрату, та зрозуміти, які вони мають потреби. Для підлітків вже найближчим часом ми організуємо зустріч з профорієнтації, для вдів створюємо групи психологічної підтримки, а влітку плануємо зробити виїзний табір і ще багато іншого. Головне, що ми хочемо донести: потрібно не жити втратою, а навчитися з нею жити, дбати про своє майбутнє», - розповіла членкиня організації «ТАПС-Україна», психологіня проєкту Олена Шилова.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...