App Store Google Play

Олійник агітує за себе просто під стінами обласної ради

5 Жовтня 20:00
Олійник агітує за себе просто під стінами обласної ради

У Дніпрі залишають причепи з партійною агітацією "Слуги народу" на тротуарах, газонах, під вікнами обласної ради та парковках, в тому числі для людей з інвалідністю. Останній кричущий випадок, коли агітаційний причеп знаходиться просто під вікнами голови Дніпропетровської обласної ради Святослава Олійника на своїй сторінці в Facebook опублікувала активістка Аліна Новікова, передає Дніпроград.

В один з вихідних вона зафіксувала одразу два пересувних агітаційних причепи: один перекривав тротуар навпроти входу в Дніпропетровську облраду, інший прилаштувався на газоні поблизу шлагбаума при в'їзді до ДніпроОДА.

"Одні не чули про зелену зону, другі про пішохідну. Слуга росії. Біля ОДА, для "руського мира" можна все", - написала Аліна Новікова.

Слід зауважити, що головю Дніпропетровської обласної ради допоки є Святослав Олійник, який болотується на наступний термін від партії ... "Слуга народу". Прямого порушення агітувати на території оргнау місцевого самоврядування не бачить обласна ТВК, головю якої є преставник партії... "Слуга народу"! Такі от передвиборчі збіги.

В коментарях під дописом активістки зазначили, що подібні порушення для "слуг" є звичкою. Так, на бульварі Слави приблизно з 4 години ранку до 15 години дня причіп з агітацією "Слуги народу" стояв на паркувальному місці, що відведене для людей з інвалідністю.

"Люди викликали поліцію та викликали евакуатор, забрали, але чому не на штрафмайданчик... Чи вже викупили і собі поближче поставили?" - пише місцевий мешканець Дніпра Ярослав Яр.

Нагадаємо, раніше в Дніпрі вже фіксували подібні причіпи із зображенням кандидата на посаду міського голови від "Слуги народу" Сергія Риженка.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...