App Store Google Play

Палає

4 Жовтня 20:00
Палає

В ситуації з пожежами на Луганщині основним доводом на користь того, що вони виникли внаслідок диверсії бойовиків, є поведінка Зеленського.

Штаб ООС, МВС, волонтери, місцева влада і місцеві мешканці говорять про паліїв з "тієї сторони". Є навіть відео. Але все це теоретично, при бажанні, можна поставити під сумнів, списати на паніку, підозрілість тощо.

Та те, що сам "найвеличніший" одразу заявив, що не варто пов'язувати ці речі, ще до проведення розслідування, чкурнув аж на Буковину, і поводить себе у мімімішному стилі, наче нічого не відбувається, знімає останні питання.

Бо йому потрібен "мир", нормандська зустріч. Він не може заявити про зірване перемир'я ще й з огляду на виборчу кампанію.

За останніми даними в цих пожежах загинуло 11 людей. Згоріло безліч будинків. Загоряння траплялися одночасно у десятках місць - називається цифра 140-150 очагів.

Є серйозна загроза того, що кримінальне провадження щодо цієї трагедії з політичних мотивів заховають під сукно.

Бо якщо так - з ким тоді Зеленський збирається вести "діалог"? З ким очильник тієї ж Луганщини хотів відновлювати торгівлю? Чи є це ціною "миру"?

Якщо б у українських військових не забрали право відкривати вогонь, будь-які палії побоялся б сунутися, або були б знищені. Не було б 11 смертей.

Тому ця ситуація є не менш серйозною ніж скандал з вагнерівцями, і потребує суспільної реакції. Потребує швидкої і чіткої остаточної відповіді на питання - хто підпалив Луганщину?

Не може президент суперечити власним силовикам. Навіть тут є межа.

Ці пожежі можуть повністю вбити всю стратегію влади на домовленості з Путіним і поставити на них крапку.

Володимире Олександровичу, схоже, у вас вже не підгорає, у вас палає.

site.ua

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...